HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:21
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

super24:

ak padne na 300 bas me zanima da li ce i dalje sdpoljupci tvrditi kako je vlada ostetila proracuna dajuci HT u bescijenje..

hmmm… neovisno o tome za koga cu ili necu glasati tvrdnja da je htv vlada ostetila proracun davajuci HT za 265 kn po dionici totalno stoji… svi su vec platili i isla bi kupovina i za 320 kn, a ne 265… no, da ne kompliciram: da, hrvatska vlada je stetila hrvatski proracun i to za 55 kn po svakoj dionici HTa prodanoj u IPOu… tvrditi nesto drugo je u najmanju ruku smijesno

e sada, sto to nama odgovara je sasvim neki drugi par carapa

1. uopce nije neovisno od toga za kog ces glasati
2. tko bi platio kako ti predlazes 320 kuna po dionici nasoj vrloj vladi osim njenih gradjana, a njih se bas i ne bi trebalo prevariti.. a to sto su povukli 30 kuna dividende po dionici su svi zaboravili..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Đoker publika: molim da odgovore samo oni koji zbilja njuše razvoj situacije Pitanje je kupiti sad ili …. [/i] Bolje uzmi pola-pola [smiley2]

pola – pola je za znalce a za mene publika pa da uzmem najveći postotak


amože pomoć???????????????????????????????????????????????????????????????????????????? ako zadam zahtjev na pbz investoru za kupnju dionice a cjena je veća od tržišne kako ide procedura?>>

Dobićeš prve na asku (prodaji)

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

koliko je sdp ostetio proracun prodajuci inu ili vecinski paket HT-a?

smuci mi se od ovakve jeftine retorike.. em je trziste napuhano, pa sad kad smo dobili HT po manje vise fer cijeni, a skonto mora bit jer je IPO (zasto bi inace itko kupovao na IPO-u) onda je HT prodan ispod cijene i ne znam sta sve ne..

a vecina tih koja govori da je HDZ ostetio proracun isto tako govori kako su nam trebali dati HT besplatno jer smo placali doprinose za izgradnju mreze ili sta sve ne..

ajde ti meni reci, kako bi TI to napravio da si vlada?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Jedino što me veseli na ovoj dionici u odnosu na jučerašnji dan… je…
jedan dan manje do dividende i 1 dan manje do 10% nagradnih

[smiley2]

Poruka brokerima, nećete dobiti moj HT nikada, možda od mojih unuka

2. tko bi platio kako ti predlazes 320 kuna po dionici nasoj vrloj vladi osim njenih gradjana, a njih se bas i ne bi trebalo prevariti.. a to sto su povukli 30 kuna dividende po dionici su svi zaboravili..

Ček malo. Pa kupili bi svi isti ovi koji su kupili i po 265, jer su već uplatili, dok nisu znali kolika će biti cijena, osim ako nije unaprijed dogovreno pa su znali (što je valjda van zakona).

Da imate par postova preskočio bi ovaj komentar, ali s tolikim brojem ovakve izjave?
Jel to meni nešto promiče?

1. uopce nije neovisno od toga za kog ces glasati


320 > 265 i za HDZ, i za SDP, i za HNS i za Pericu Maloga iz Donje Lijeve koji je zavrsio barem 4 razreda

2. tko bi platio kako ti predlazes 320 kuna po dionici nasoj vrloj vladi osim njenih gradjana, a njih se bas i ne bi trebalo prevariti.. a to sto su povukli 30 kuna dividende po dionici su svi zaboravili..

320 kn bi platili hrv gradjani i to je vec dosta jer je IPO isao za hrv gradjane, ne za neke druge

Šta je meni ovo trebalo...

ajde ti meni reci, kako bi TI to napravio da si vlada?

pitao strucnjake

Šta je meni ovo trebalo...

super24:

2. tko bi platio kako ti predlazes 320 kuna po dionici nasoj vrloj vladi osim njenih gradjana, a njih se bas i ne bi trebalo prevariti.. a to sto su povukli 30 kuna dividende po dionici su svi zaboravili..

Ček malo. Pa kupili bi svi isti ovi koji su kupili i po 265, jer su već uplatili, dok nisu znali kolika će biti cijena, osim ako nije unaprijed dogovreno pa su znali (što je valjda van zakona).

Da imate par postova preskočio bi ovaj komentar, ali s tolikim brojem ovakve izjave?
Jel to meni nešto promiče?


promice ti puno toga.. javilo bi se hrpa ljudi i da su stavili cijenu 400 kuna.. i time ostetili svoje gradjane, mirovinske fondove i sve ostale.. (ako bi ovi bili dovoljno glupi da ga uzmu po toj cijeni).. jer bi to definitivno znacilo krah zagrebacke burze.. ili u slucaju da ne uzmu, neuspjesan IPO..

ovom potezu vlade se nema sta prigovoriti..

povukli 30 kuna dividende, dali popust 20% kako se i treba na jednom IPO-u, i zgrnuli par milijardi da popune proracun.. potpomogli razvoj trzista kapitala..

i da nadodam.. kakva bi retorika bila da je vlada prodavala skuplje hrvatima nesto sto su njemci platili 250 (ne sjecam se vise kolko tocno) po dionici..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Kupova sam ht 358 prodava na 390 pa kupova opet na 358
Past će cijena na 300 kn pa možda i na 280 kn (ovu cijenu priželjkuju fond menadžeri)
Trenutno sam u cashu,neću više kupovati ht osim ako ne padne ispod 300 kn
Ovo vrijeme turbulencija ću iskoristiti za sastavit kvalitetan portfelje
Vjerujte dionici HT da će odraditi značajan rast preko 400 kn čim se stvore uvjeti za to(možda sutra možda za mjesec a možda za godinu dana)
Fond menadžeri će pokušati istisnuti male ulagače u skoro vrijeme(premda mislim da će mo to i sami uraditi nekontroliranom prodajom)
Podjednako očekivam veliki pad na INI za kroz mjesec dana

super24:

ajde ti meni reci, kako bi TI to napravio da si vlada?

pitao strucnjake

ja sam strucnjak i pitao sam isto strucnjake..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

promice ti puno toga.. javilo bi se hrpa ljudi i da su stavili cijenu 400 kuna.. i time ostetili svoje gradjane, mirovinske fondove i sve ostale.. (ako bi ovi bili dovoljno glupi da ga uzmu po toj cijeni).. jer bi to definitivno znacilo krah zagrebacke burze.. ili u slucaju da ne uzmu, neuspjesan IPO..

Ispravi me ako griješim, ali ne sjećam se da sam imao priliku povući ponudu nakon što je formirana cijena?
Ako sam u pravu ne razumjem po kojoj logici to ljudi ne bi kupili kad su već uplatili i više ne mogu povući uplatu nakon formiranja cijene?
Koliku god cijenu stave ja sam već kupio i nemam izbora.

Ako sam u krivu sve mi je jasno ne moraš obrazlagat, samo napiši jesam u pravu ili krivu za ovu prvu rečenicu.

New Report

Close