HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 01:01
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
32,26
24.617
763
32,30
32,40
0,31%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

hmihajlo:

Molio bih i ja da netko tko zna pojasni malo što misli koja je svrha ovih fondovskih prekrcavanja koji su danas zaustavili rast na 345 kn ako se ne varam. Stvaranje lažne likvidnosti ili što? Mislim da stvaranje lažne likvidnosti nije u pitanju.

sad su spustili cijenu na dobru razinu za dokup… nemaju motiva da idu gore… treba jos istrest male… mislim da ce sad masovno pocet napustat balone jer su stvorili osjecaj da su ti baloni sada dosta povoljni te ce mali ulazit unutra… vjerujem da ce do nove godine biti veliko balansiranje na burzi… uvali ono sto ne vrijedi i otmi ono sto vrijedi…

sada je vrijeme da se pocnu gledat fundamenti…

Pa fundamenti su se i gledali ali su isto tako bitni i drugi pokazatelji. Evo, netko je full u Podravci godinu dana a nije zaradio ništa. Prije bi rekao da se trebaju gledati dionice koje nisu odradile rast. Turističke, neke bankarske, osiguravatelji, Eig , itd.

Nestadoše veliki nalozi s prodaje. Znači to su bili fondovi, opet manipuliraju!!!

Izgleda da je tako:

Kupnja – HT-R-A
33 345,00
14 342,69
105 340,00
253 336,00
59 335,01

Prodaja – HT-R-A
63 327,00
63 333,00
63 335,00
58 336,00
63 337,81

Ignore: KressoM, delux


Nestadoše veliki nalozi s prodaje. Znači to su bili fondovi, opet manipuliraju!!!

A meni se učinilo da su se samo mali naslagali ispod njih. Što nisu bili ti nalozi na malo višim cijenama?

Što je lijepo vidjeti ove 63-ice na prodaji!Hvala vam na pomoći,bez vas ćemo biti imućniji!

Novac je kisik burze!

rocky bio si simpaticniji dok si bio tenk[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


rocky bio si simpaticniji dok si bio tenk[smiley2]

Dobra![smiley1][smiley1][smiley1]

p.s. BOV (bez gusjenica)[smiley7]

Novac je kisik burze!


Miro25: ” hmihajlo: ” Molio bih i ja da netko tko zna pojasni malo što misli koja je svrha ovih fondovskih prekrcavanja koji su danas zaustavili rast na 345 kn ako se ne varam. Stvaranje lažne likvidnosti ili što? Mislim da stvaranje lažne likvidnosti nije u pitanju. ” sad su spustili cijenu na dobru razinu za dokup… nemaju motiva da idu gore… treba jos istrest male… mislim da ce sad masovno pocet napustat balone jer su stvorili osjecaj da su ti baloni sada dosta povoljni te ce mali ulazit unutra… vjerujem da ce do nove godine biti veliko balansiranje na burzi… uvali ono sto ne vrijedi i otmi ono sto vrijedi… sada je vrijeme da se pocnu gledat fundamenti… ” Pa fundamenti su se i gledali ali su isto tako bitni i drugi pokazatelji. Evo, netko je full u Podravci godinu dana a nije zaradio ništa. Prije bi rekao da se trebaju gledati dionice koje nisu odradile rast. Turističke, neke bankarske, osiguravatelji, Eig , itd.

Pa ako pogledas 3Q 2006 podravke vidi se da je vecina dobiti ostvarena na temelju ostalih prihoda… te da su na temelju toga fundamenti bili dobri…

Kupnja – HT-R-A
20 337,00
100 336,02
158 336,00
59 335,01
1.193 335,00

Prodaja – HT-R-A
18 339,00
1.178 339,98
1.000 339,99
126 340,00
22 342,98

Ignore: KressoM, delux

Je to napokon prestaje bjesomučno prodavanje 63 po bidu???

Budimo CROativni. Kupujmo hrvatsko. Kako to kaže jedan moj kolega: "Živce na laštiku...."

Ma koli prodaje ove velike naloge damije znati, fondovi to nisu sigurno ha ha ha ha.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Fondovi ni danas ne izostaju sa štopanjem

New Report

Close