HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 10.09.2024. u 01:59
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
31,64
23.289
736
31,70
31,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Poštanska i Erste. Za Inu je bila gužva, koliko se ja sjećam. Sad očekujem kaos. Upisivat će oni koji su uzeli Inu i oni koji poznaju one koji su uzeli Inu.

ERSTE & STEIERMARKICHE BANK je zadužena za prodaju dionica T-HT.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Poštanska i Erste. Za Inu je bila gužva, koliko se ja sjećam. Sad očekujem kaos. Upisivat će oni koji su uzeli Inu i oni koji poznaju one koji su uzeli Inu.


Upravo tako kolega, pogotovo ovi drugi.
Zato ne treba čekati zadnji tren, već prvi dan upisa skoknuti u banku.
Za INA-u sam čekao dva sata u redu, oko mene ljudi, studenti, penzići, djeca, proletarijat…. I već lagana drukanja da se ubije dosada – te rasti će, pa koliko će, pa dokle, pa je netko čuo ovo, netko ono…

S moje strane pitanje ima li netko iskustva sa IPO-om INA-e na kredit što je davao Reiffeisen? Da li je to klasičan margin ili su to posebno skrojili, te da li kao kolateral uzimaju samo kupljene dionice u tom slučaju Ine, ili se tražilo i još nešto dodatno?

Thx!

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

17.09 pocinje upis:

http://www.poslovni.hr/51939.aspx

skype - ivek1234

Pretpostavljam da je ovo već neko pitao ali evo ja ću opet pa ako neko zna odgovor da ne tražim sada po temi:

DAKLE MOGU LI U IPO-U SUDJELOVATI I DJECA? AKO DA IMA LI DOBNE GRANICE ?

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


Pretpostavljam da je ovo već neko pitao ali evo ja ću opet pa ako neko zna odgovor da ne tražim sada po temi:

DAKLE MOGU LI U IPO-U SUDJELOVATI I DJECA? AKO DA IMA LI DOBNE GRANICE ?

Nema dobne granice, ali ne mozes jednostavno raspolagat imovinom djece. Nejde nista bez dozvole socijalne radnice (prodaja, isplate). Vec se raspravljalo o tome…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."


Pretpostavljam da je ovo već neko pitao ali evo ja ću opet pa ako neko zna odgovor da ne tražim sada po temi: DAKLE MOGU LI U IPO-U SUDJELOVATI I DJECA? AKO DA IMA LI DOBNE GRANICE ?

….. mogu… , nema dobne granice.

Scio me nihil scire

Da bi prodao dionice koje su na dici moraš dobiti potvrdu od centra za socijalnu skrb, traje oko misec dana.

Zna li tko hoće li Erste banka davati kredite za kupnju dionuca HT-a?


Da bi prodao dionice koje su na dici moraš dobiti potvrdu od centra za socijalnu skrb, traje oko misec dana.

Da, ali tu problem ne prestaje. Moras novac prebacit na racun od djeteta. Na straznjoj strani kartice takvog racuna stoji obavijest da se novac ne moze dici bez suglasnosti socijalne sluzbe. Pa opet po potvrdu kod socijalne radnice za dizanje love, samo sto moras napisat za sto ces novac potrosit na dijete, i donjet racune. Zahebano dosta…

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Da li bi mogle Zagrebačka banka i Erste biti u dogovoru da povrat novca iz Zagrebačke od Atlantika ide direktno u Erste za T-Ht? Mislim da bi to trebali napraviti. Što mislite?


Pretpostavljam da je ovo već neko pitao ali evo ja ću opet pa ako neko zna odgovor da ne tražim sada po temi:

DAKLE MOGU LI U IPO-U SUDJELOVATI I DJECA? AKO DA IMA LI DOBNE GRANICE ?

Nema dobne granice, i djeca mogu sudjelovati ako se pišu na tebe, ako su vanbračna ne znam, nisam naišao na takav slučaj

No Face, No Name, No Number

New Report

Close