HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 14:28
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


evo malo jačeg naloga na kupnji…s obzirom kako se danas lupka slabo po bidu…trebao bi potrajati…

Nema više…maca papala

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Ako smo jučer imali 114000 prodanih dionica u 1800 transakcija dobijamo da je to 63 dionice po transakciji.
Danas imamo 60000 dionica u 670 transakcija odnosno oko 90 dionica u prosijeku po transakciji.

Kupnja – HT-R-A
257 343,50
331 343,00
15 342,50
300 342,01
160 342,00

Prodaja – HT-R-A
528 344,00
26 344,95
63 344,96
405 344,98
843 344,99

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Nema više…maca papala

pa i nije baš…još stoji 218 komada…


Onaj tko je prodao na 350 napravio je dobar posao. Ako su fondovi suoceni sa povlacenjem sredstava onda nece moci braniti vecu prodaju na ovim razinama, a kako sada stvari stoje vecina imovine fondova nalazi se izvan RH gdje stvari ne stoje bas najbolje.

Najveći kupac HT-a su mirovinski fondovi, a oni NEMAJU problema s povlačenjem sredstava, dapače, super likvidni su.

Ignore: KressoM, delux


pa i nije baš…još stoji 218 komada…

pusti prodao je[smiley1]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

N999:
” Onaj tko je prodao na 350 napravio je dobar posao. Ako su fondovi suoceni sa povlacenjem sredstava onda nece moci braniti vecu prodaju na ovim razinama, a kako sada stvari stoje vecina imovine fondova nalazi se izvan RH gdje stvari ne stoje bas najbolje. ”

avax10:
Najveći kupac HT-a su mirovinski fondovi, a oni NEMAJU problema s povlačenjem sredstava, dapače, super likvidni su.

Jesu, ali ipak sami nisu sposobni otkupiti vecu kolicinu dionica od gradjana i radnika HT-a. Tocnije imaju zakonska ogranicenja ulaska u odredjenu dionicu.

koliko je toga maca popapala sa aska…nek to veli…i još nije sita…[smiley1][smiley2]


marcipan: ” pa i nije baš…još stoji 218 komada… ” pusti prodao je[smiley1]

Prodao sam dio na 384,374 i dio mi je ostao da malo štipnem državu,ništa nisam drukao.Neće dugo proći

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Prodao sam dio na 384,374 i dio mi je ostao da malo štipnem državu,ništa nisam drukao.Neće dugo proći

jesi uložio u nešt dobro barem?
neće dugo proći i evo nas veliš uskoro na 384…[smiley2]

Rekao sam da neće dugo proći da se popapa nalog, nisam uložio u ništa…

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Jesu, ali ipak sami nisu sposobni otkupiti vecu kolicinu dionica od gradjana i radnika HT-a. Tocnije imaju zakonska ogranicenja ulaska u odredjenu dionicu.

Molim te da ne lupaš tu bezveze kao na placu,nego iznosi postotke i iznose!!!

“Da,da,znam da mirovinski mogu kupovati ali ne smiju baš previše a opet neće ni premalo….”[smiley1]

Novac je kisik burze!

New Report

Close