HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 12:42
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,27
73.663
2,214
33,20
33,30
-0,30%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Evo nam prodaje pa vidite tko prodaje, tj. štopa cijenu 345,00 554 346,00 164 347,00 348 347,39 126 348,00 278

Meni to ništa ne govori.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Najbolje ponude [ HT-R-A ]
Kupnja Cijena
73 344,73
391 344,72
35 344,55
315 344,41
391 344,40

Cijena Prodaja
345,00 1538
345,99 38
346,00 164
347,00 348
347,39 126

ma, u tijeku je pretakanje…skidaju se ovi nalozi na 345…i stižu novi…dok ne pretoče, nema gore….

Vjerujem da danas nećemo preko 345 …

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"

mladi kolege nemojte se bojati ovakvih događaja na burzi, to je više manje normalno. malo će rasti malo padati i nema straha za nekim prevelikim gubitkom.
jedina prava opasnost je izbijanje nekog rata većih razmjera što ne znam koliko je vjerojatno samo kada bi i do toga došlo vjerujte mi da vam ni cash-ra ne bi puno značio. samo zlato , stoga 5 % portfelja u zlatninu

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

Ovo je najveći porast HT-a dosada ako se ne varam ,u jednom danu preko 5%!
U to ime ću popiti pola litre cedevite!

Novac je kisik burze!


Ovo je najveći porast HT-a dosada ako se ne varam ,u jednom danu preko 5%! U to ime ću popiti pola litre cedevite!

A koliko je padao prije toga neopravdano!

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

ovo je pravi komentar. meni gori takvo crveno da je samo pitanje trenutka kada ću iz fondova sve povući.
Ne mogu čekati gubitke svaki dan od 1,5 – 3 %. Mislim da bi se oni trebali zamisliti jer zapravo sve to utiče na našu dionicu.

samo pogledajte što pad dionica radi fondovima. današnji novi pokazatelji već počeli s debelim minusima od 1,1 pa preko 2.


Vjerujem da danas nećemo preko 345 …

Nije bitno, danas se pretaču velike količine na 345 i stvara dobra prosječna cijena za rast sutra, a sutra će opet za petak pred izbore.

Ignore: KressoM, delux


vistman: ” Vjerujem da danas nećemo preko 345 … ” Nije bitno, danas se pretaču velike količine na 345 i stvara dobra prosječna cijena za rast sutra, a sutra će opet za petak pred izbore.

Iz tvojih usta u …

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

evo malo jačeg naloga na kupnji…s obzirom kako se danas lupka slabo po bidu…trebao bi potrajati…

Onaj tko je prodao na 350 napravio je dobar posao. Ako su fondovi suoceni sa povlacenjem sredstava onda nece moci braniti vecu prodaju na ovim razinama, a kako sada stvari stoje vecina imovine fondova nalazi se izvan RH gdje stvari ne stoje bas najbolje.

New Report

Close