HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Idem nešto i raditi. Evo me natrag na 33x (ako ne griješim).

čuj,kaj to znači da ak ne dođe na 33x, da te više nećemo vidjet?[smiley1]


Da, da danas bi mogli do 360. Sutra 380. U petak blizu 400. Izbori su u nedjelju ako se dobro sjećam….[smiley2]

Da, to bi bio idealan scenarij za mene al nekako mi se cini da nisam ja te srece[smiley5]

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

imamo za jedan sat prometa 10 miliona ili cca 30.000 dionica [smiley2]

dan je pametniji od noći

interesantno je to sto nema bas 63 ica .

jeli to znaci da su se novopeceni dionicari povukli sa prodaje ?


interesantno je to sto nema bas 63 ica . jeli to znaci da su se novopeceni dionicari povukli sa prodaje ?

Tko je zbog panike prodavao zadnjih dana, to je i obavio, tako da će 63-ica biti sve manje i manje.

Do sada oko 33.000 dionica trgovano:

Kupnja – HT-R-A
234 344,32
575 344,31
58 344,02
169 344,00
43 343,36

Prodaja – HT-R-A
417 345,00
200 345,50
200 345,90
164 346,00
348 347,00

Ignore: KressoM, delux


interesantno je to sto nema bas 63 ica .

jeli to znaci da su se novopeceni dionicari povukli sa prodaje ?

Kako ti znas da nema 63 ca ako na 345 ima 1000 komada to moze biti 15 63ca

skida se sa aska po 1000 komada…
ja sam danas optimističan…zapravo…uvijek sam…[smiley2]

To znači da nas dobro za.ebavaju.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


interesantno je to sto nema bas 63 ica . jeli to znaci da su se novopeceni dionicari povukli sa prodaje ?

Istina da me jucer nazvao jedan prijatelj koji bi prodao jer mu treba za skijanje ali izgleda da je ovo manje više igra onog skrbničkog PBZ na broju 4 (JP Morgan)

ovo neobuzdano raste! =))

..........................................................................................

Zelim se zahvaliti onima koji su prodavali zadnjih par dana, na nadokupio 550 kom sa prosjekom 326,10! [smiley1][smiley1] Vjerovatno sad tuku glavom u zid! A sta reci, zivot nas uci lekcije!

ovo me podsjeća na pretakanje vina…dolaze nalozi na 345 kuna…nešto veći…pa malo mali grckaju…onda u jednom mahu skine neko 1000 komada…pa dođe novi…i tako..ali skida se sa aksa…nema onog lupanja po bidu više…oni koji nisu prodali u onom naletu panike sad mogu uživati…ovi veći nalozi na prodaji nek ih ne zabrinjavaju…to se igraju veliki momci…jedni drugima…i to će učiniti tako da neće pri tome rušiti cijenu….

New Report

Close