HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 10.09.2024. u 01:57
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
31,64
23.289
736
31,70
31,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


ivica333

ipo ina je imala i dionice na prodaji sa nepovlaštenim uvjetima , možda će isto biti i za ht.

Nemam pojma što su povlašteni, a što nepovlašteni uvjeti pri upisu dionica. Zanima me samo kako da upišem više od jednog paketa, a da mi ljudi na čija imena mislim upisivat ne čekaju u redu u banci.


Imam pitanje i molio bih odgovor. Upisao bih dionice THT-a za cca 300 tisuća kuna. Kako da to učinim a da mi mama, tata, baka i ostala rodbina ne mora ići u banku? Mogu li se, dakle, upisivati dionice za drugoga i kako? Unaprijed hvala. Namam pojama o dionicama i tržištu kapitala, ali imam nešto viška love. U koju god birtiju dođem priča se ili o kladionici ili o dionicama, pa sam se odlučio malo poigrat s dionicama.

Ako imas 300000 kuna imas i puno boljih dionica od THT-a.Moj savjet ti je da si kupis KODT-P-A
Zaradit ces sigurno 100000 kuna na tu cifru,a vjerojatno i puno vise.
Da ne bi mislio da te navlacim imam u portfelju:KODT-P-A,Magmu,Ipkk,Kras,Igh,MIV
Prouci si malo tu dionicu pa se javi.

Bolje živjeti cijeli život kao bogataš nego sedam dana u bijedi! www.glazbeni-oglasnik.com


ivica333 ipo ina je imala i dionice na prodaji sa nepovlaštenim uvjetima , možda će isto biti i za ht.

da bit će i po nepovlaštenim uvjetima, ima dokument negdje na stranicama Vlade sa jedne od sjednice u 5. mjesecu…samo je pitanje dal će uopće nešto ostati nakon 1. kruga

daj meni ja ću čekat u banci [smiley2]

Da li će se trgovati sa pravima na HT?
Koja bi bila cijena prava?

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)


Imam pitanje i molio bih odgovor.

Upisao bih dionice THT-a za cca 300 tisuća kuna. Kako da to učinim a da mi mama, tata, baka i ostala rodbina ne mora ići u banku? Mogu li se, dakle, upisivati dionice za drugoga i kako? Unaprijed hvala.

Namam pojama o dionicama i tržištu kapitala, ali imam nešto viška love. U koju god birtiju dođem priča se ili o kladionici ili o dionicama, pa sam se odlučio malo poigrat s dionicama.


Imaš više na temi pravni kutak.I ostavi se birtije![smiley2]

Uhljebe na ulicu!!!!!

Evo ja sam vec sestero registrira u brokera za IPO-THT.Jos mi fale sedmorica.Cini mi se da ce to bit rijeseno iduci tjedan.O


Imaš više na temi pravni kutak.I ostavi se birtije![smiley2]

Hvala.

Cini mi se ovako najjednostavnije,nego sa nekim punomocima i dr.Naravno morate imati povjerenja da ce vam doticna vratiti novac nakon moje online prodaje .


Cini mi se ovako najjednostavnije,nego sa nekim punomocima i dr.Naravno morate imati povjerenja da ce vam doticna vratiti novac nakon moje online prodaje .

Ali kada je novac u pitanju povjerenje se lako izgubi… to sam osjetio… zato uzdam se samo u sebe i potpisane papire (ugovore).[smiley7][smiley7]

Sjećaš li se sjaja u travi i mirisa u cvijeću,sve što je bilo,prošlo je,vratit se neću.


Evo ja sam vec sestero registrira u brokera za IPO-THT.Jos mi fale sedmorica.Cini mi se da ce to bit rijeseno iduci tjedan.O

Ma, taj dio mi je jasan (bar mislim da jest). Ali, moraju li mojih deset ljudi od povjerenja gubiti vrijeme u banci prilikom upisa ili mogu ja doći u banku s 10 punomoći i upisati dionice u njihovo ime?

Opet ih moram vodit u j.biljeznika da mi daju punomoc da mogu uplatit umjesto njih,pa mi dodje na isto.Ako bude trebalo neka malo cekaju.Ali mislite da ce biti toliki redovi ispred banke.Usput koja banka jel se zna ce bit zaduzena za t-ht.

New Report

Close