HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.07.2024. u 23:36
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,01
120.659
4,020
30,00
30,10
-0,66%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

AVAX10 [color=blue]SDP želi oporezovati svakog malog dioničara koji na burzi zaradi više od mizernih 137 kn na dan !!! [/color]
Mislim da je ovih dana san svakog malog dioničara upravo to – platiti porez na sve preko 50.000.-

Moze K/P


ma sjetite se samo kako je jučer bilo…nema tu ne daju… možda se trenutno tako čini…ali tek je dan počeo…u zadnjih sat vremena možemo doći sa 340 kuna na 350 bez muke…

A i na 330 bez muke!!!!!!!!!

Da, da danas bi mogli do 360.
Sutra 380.
U petak blizu 400.
Izbori su u nedjelju ako se dobro sjećam….[smiley2]

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

St varno ne znam tko sada kupuje, mislim da su ljudi naivni – mali investitori koji su proteklih dana prodavali kako bi kupili povoljnije sada kupuju ko ludi.


A i na 330 bez muke!!!!!!!!!

udara se uglavnom po asku…slijedi stabilizacija na 340 kuna…a onda pred kraj moguće čišćenje do 350 kuna…


rijeka: ” A i na 330 bez muke!!!!!!!!! ”

udara se uglavnom po asku…slijedi stabilizacija na 340 kuna…a onda pred kraj moguće čišćenje do 350 kuna…

Udara se po asku, to je istina, a tko je dao naloge na asku (5xx i više komada)? Pitanje je od koga danas kupujemo?

Alaj su zagušili prodaju čim su vidili da bi moglo preko 350. Moramo još čekati.


Udara se po asku, to je istina, a tko je dao naloge na asku (5xx i više komada)? Pitanje je od koga danas kupujemo?

Rijeka već prodao, neka si ti zaradio.

Ajmo rijeka, ajmo rijeka.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

vraća se nazad kupnja slabi a prodaja spušta cjijenu i to veće naloge što znači da nisu od malih nego fondovi ili većči igrači

dan je pametniji od noći


Udara se po asku, to je istina, a tko je dao naloge na asku (5xx i više komada)? Pitanje je od koga danas kupujemo?

ovih dana se udaralo po bidu..pa vidjesmo gdje završismo…sad se udara po asku…jako dobro…
a od koga kupujemo?…pa 500 komada i nije neka količina…i ne mogu sa sigurnošću reći da se to radi o nalozima nekog fonda…možda su to neki daytrejderi…ali i ako su fondovi to i nisu neki nalozi…nema tog fonda koji bi prodavao na ovim razinama…svi oni još sakupljaju…
možda i jesu postavljeni od fondova sa razlogom da ne odemo prebrzo gore…

Idem nešto i raditi. Evo me natrag na 33x (ako ne griješim).

New Report

Close