HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 10.09.2024. u 01:56
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
31,64
23.289
736
31,70
31,80
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Znam da ce sada neki preokrenuti ocima, ali dosah tek s godisnjeg i pao sam s kruske pa nemam pojma o nicemu. Kakav je prijedlog informiranih, koliko uplacivati love po covjeku? Hoce li biti rezanja, pa da vodim u banku; mamu, tatu, curu, stričeve i ujne…. [smiley10]

Ništ nisi propustio, ništ se nezna a curu možeš dati meni da ju ja vodim.[smiley1]

Otkuda vam informacije da je odgođeno do daljnjega?


Otkuda vam informacije da je odgođeno do daljnjega?

Otkud tebi da ja imam ikakve informacija?

Pa napisali ste u 10.13


Pa napisali ste u 10.13

pusti ga vidis da laprda gluposti, izmislja toplu vodu…ljudi zar ne vidite da je to jedan od onih nikova koji nestane kad trziste krene jako gore


Pa napisali ste u 10.13

Kad sam ja napisao u 10.13?

Ima i toga…
T-com greškom presjekao vlastiti kabel

T-com je u petak u Splitu presjekao vlastiti interkonekcijski kabel koji omogućava povezivanje Optima Telekoma s korisnicima u južnim hrvatskim županijama. To znači da je 45.000 kućanstava i poslovnih subjekata u Dalmaciji više od jednog sata bilo onemogućeno telefonirati. Ovako glasi početak objave koju je Optima poslala rekakcijama, navodeći “Kako je njihov “Sektor za nadzor i upravljanje” promptno uočio T-com-ovog interkonekcijskog voda prema Optima Telekomu. Uvidom na terenu zaključeno je da je nepažnjom djelatnika T-com-a u Splitu došlo do prekida interkonekcijskog kabela!” Iz obavijesti se može zaključiti da je nakon sat vremena situacija normalizirana…

Knjige i kava

Imam pitanje i molio bih odgovor.

Upisao bih dionice THT-a za cca 300 tisuća kuna. Kako da to učinim a da mi mama, tata, baka i ostala rodbina ne mora ići u banku? Mogu li se, dakle, upisivati dionice za drugoga i kako? Unaprijed hvala.

Namam pojama o dionicama i tržištu kapitala, ali imam nešto viška love. U koju god birtiju dođem priča se ili o kladionici ili o dionicama, pa sam se odlučio malo poigrat s dionicama.

Nije odgođeno do daljenjega, nego do početka listopada.


Odgođeno do daljnjega, tako da zaboravi to. Kupi nešto drugo.

Onda ovo znači nešto drugo.

ivica333

ipo ina je imala i dionice na prodaji sa nepovlaštenim uvjetima , možda će isto biti i za ht.

izgleda da je zaboravio pod kojim nickom piše[smiley2]

Obečaj, ništa te ne košta. stara hercegovačka

New Report

Close