HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 00:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


marcipan: ” dakle, pitanje za one novopečene koji su iskakali i čekali “isplativije” razine…da li ste mogli ovo predvidjeti? HT kad krene…doći će u 2 (slovima: dva) dana na razine od 400 kuna… a tako je i sa drugim dionicama…pogledajte danas dalekovod… ” Ma kad HT krene probit će i 350 kuna… do Nove Godine.[smiley9]

ma do petka

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Ode i ono na 335:

Kupnja – HT-R-A
25 335,00
124 333,02
387 333,01
57 333,00
950 332,00

Prodaja – HT-R-A
32 336,37
63 337,00
189 338,00
126 339,00
126 339,50

Ignore: KressoM, delux


marcipan: ” dakle, pitanje za one novopečene koji su iskakali i čekali “isplativije” razine…da li ste mogli ovo predvidjeti? HT kad krene…doći će u 2 (slovima: dva) dana na razine od 400 kuna… a tako je i sa drugim dionicama…pogledajte danas dalekovod… ” Ma kad HT krene probit će i 350 kuna… do Nove Godine.[smiley9]

350 će sutra probiti…
a vidim da ste vi prodali…[smiley9]

ja povukao nalog s prodaje na 399,30

dan je pametniji od noći

Kakav ludi dan[smiley7]

zagi-money:

marcipan: ” dakle, pitanje za one novopečene koji su iskakali i čekali “isplativije” razine…da li ste mogli ovo predvidjeti? HT kad krene…doći će u 2 (slovima: dva) dana na razine od 400 kuna… a tako je i sa drugim dionicama…pogledajte danas dalekovod… ” Ma kad HT krene probit će i 350 kuna… do Nove Godine.[smiley9]

350 će sutra probiti…
a vidim da ste vi prodali…[smiley9]


bravo brate, ……još jedam padobranac poročitan-zagy money[smiley1]

dan je pametniji od noći


sportri: ” zmolnar: ” Ja sam jedan od onih koji ima nešto i u fondovima i polako mi titra rezerva strpljenja. ” prijatelju ne diraj fond. pogotovo ako je dioničarski. strpi se da ti ne narastu uši za par dana. sretno i bez panike ” Hvala na savjetu. Polako sam nadokupio HT. Stalno mi je nalog na najnižoj stajao. Očito su čistili fondovi ili svi ostali pa sam na kraju platio 334 ali i to me veseli ako sam prije nekog vremena bio sretan sa 346

svaka čast.
ulaži u znanje maksimalno , a na tržište samo novac od kojeg [color=blue]ne[/color] živiš, plačaš račune i kupuješ poklone za božić. jer kada neki mudrijaši daju savjete tipa budi strpljiv sa prodajom slaba korist od toga kada od tih dionica moraš platiti struju a djelatnik elektre ti stoji pred vratima sa klještima u ruci

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.


razgovarao sam s brokericom i brokerom iz dvije različite kuće i vele da uopće nemaju posla s diončarima HT-a. Ovo što se prodaje je fiktivno stvorena iluzija da mali prodaju, fondovi vas valjaju da je to nešto, a ve se pravite pametni i iskusni investitori, ozbiljni igrači se smiju ovakvim postovima…

ja ne prodajem…a jasno je da se igra vodi u tom pravcu da naivni prodaju…to nije uopće upitno…i samo želim da se čim prije iskrcaju…

Sva sreca da mi onaj fuck….g PBZ investor ne radi, jer bi dokupljivao u krivo vrijeme. Doduse stiskao sam i na 320, ali nema sanse normalnim danom zadati nalog a kamoli danas kod ove pomame

Fondovi na djelu…pojavilo se novih 2000 kom na 338

Kupnja – HT-R-A
1.127 335,00
24 334,86
15 333,70
52 333,05
96 333,02

Prodaja – HT-R-A
32 336,37
63 337,00
2.000 337,99
189 338,00
126 339,00

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


zagi-money: ” marcipan: ” dakle, pitanje za one novopečene koji su iskakali i čekali “isplativije” razine…da li ste mogli ovo predvidjeti? HT kad krene…doći će u 2 (slovima: dva) dana na razine od 400 kuna… a tako je i sa drugim dionicama…pogledajte danas dalekovod… ” Ma kad HT krene probit će i 350 kuna… do Nove Godine.[smiley9] ” 350 će sutra probiti… a vidim da ste vi prodali…[smiley9]

Odmah, ranom zorom, po 397 pa sve u inv.fond. A trebao sam samo sve staviti na običnu štednu knjižicu.
I čekati…..

The Road To Hell Is Paved With Good Intentions and Plastic!

New Report

Close