HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 29.09.2024. u 12:31
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
33,10
33.298
1,006
33,10
33,20
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


rijeka: ” Počinje totalna frka. Sada treba sačuvati mirnu glavu. Jer sve je u njoj. Samo hladnokrvno i u kupovinu. ”

dosta hrabar savjet u ovom trenu, takvi savjeti su bili i kod Enrona kad se strmopi…dio (premda nije usporedivo)… a tko ti kaze da sutra nece biti 310kn, a preksutra 295?? pogotovo ako kazes da pocinje totalna frka

Pa što, neka bude 300, barem ćemo imati manji prosječan ulaz. I ja bi volio da nisam ništa Ht-a kupovao do danas, ali jesam i kupovat ću i dalje. Tek sada treba ući s velikim novcima. Trebalo je (tko je znao) čuvati teško topništvo za ovaj period. Enron je otišao u stečaj a THT vjerojatno neće. A totalna frka je danas na djelu, ne primjećujete?

Zasvrbili me prsti[smiley2]! Dao nalog na kupnju 321,10 x 350 kom. Čekao sat i kupio po 321,30.
Nisam mogel više izdržati! Eto kaj ti je kocka! Čekam još takvu rundicu na 300, makar više nisam siguran da neću lupiti i prije. Perja za skijanje u siječnju bi trebalo biti, kaj velite?


Crobex -4,10% za 2,5 sata trgovanja. ja se ne sjećam ovakvog pada. Sjeća li se netko???

Imaš sreću jer si mlad. Mi stariji pamtimo svašta. Neka se javi onaj kome portfelj padne na 1/7 da da na jednu sedminu vrijednosti.


” Pa što, neka bude 300, barem ćemo imati manji prosječan ulaz. I ja bi volio da nisam ništa Ht-a kupovao do danas, ali jesam i kupovat ću i dalje. Tek sada treba ući s velikim novcima. Trebalo je (tko je znao) čuvati teško topništvo za ovaj period. Enron je otišao u stečaj a THT vjerojatno neće. A totalna frka je danas na djelu, ne primjećujete?

Usporedjivat HT i Enron nema nikakve logike !![smiley8]

LP

GLEDAJUĆI DUGOROČNO - SVI SMO MRTVI

Dobro je jedino to da će se prašina brže posisati uz veće promete. Uz 50k bi trebalo pola godine, uz 100k treba tri mjeseca. Znači u 4 mjesecu bi možda mogli gore.

Trend is your friend.

Može se gledati i ovako. Svatko ko je uzeo HT na IPO-u još uvijek nije u minusu, već u plusu. Tko ima casha, sada ima priliku za jeftiniji dokup, a tko nema treba biti strpljiv i čekati i čekati. Mora to kad tada opet up. Ja to gledam sa optimističnije strane, makar je crveno, ali znam da mora doći zeleno.

Knjige i kava


Dobro je jedino to da će se prašina brže posisati uz veće promete. Uz 50k bi trebalo pola godine, uz 100k treba tri mjeseca. Znači u 4 mjesecu bi možda mogli gore.

Nemozes se bavit matematikom ako nisi siguran u ni jednu postavku, ko ce znat koliko ljudi planira drzat dionicu (naravno dodatna dionica i dividenda..) , pogotovo sad kad je pala na ove razine

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

Ide to na 100 kuna, brzo.

P.S. Možda ova metoda pali.[smiley1]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

mene su prsti zasvrbili pa sam dokupio, a kako će biti još ….

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

Dr Ivooooo, na forumu je 10 000 ljudi , a to nije konačan broj, hoćeš li gurnuti ovo gore ili ćemo uzeti kolegu Jurčića pošto se i tak više neće imat sto shebat?!!
Još jednom ti velika hvala, kao što si rekao: “Tržište poslje HT-a više nikad neće biti isto” i stvarno nije…

Surround all arround when it hits the ground

U ovom trenutku, jedina misao koja mi se mota po glavi: kada će biti odbijanje i da li ću uletiti u najpovoljnijem trenutku….[smiley11]

Kruha i dionica.....

Stanje kod najisforsiranije dionice u korekciji na ZSE:

Kupnja – HT-R-A
100 320,51
20 320,21
7 320,03
150 320,01
12.865 320,00

Prodaja – HT-R-A
114 321,00
63 321,13
147 321,50
63 321,97
1.700 321,98

Ne daj bože to probiti![smiley1]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close