HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HT (Hrvatski Telekom d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 07.07.2024. u 11:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
HT
30,01
120.659
4,020
30,00
30,10
-0,66%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Roki:

fond300: ” Ma kakva borba! To smo već vidjeli ovdje 100 puta! Ide ovo još dolje! danas ak se zaustavi na 320 to je uspjeh! pozdrav ”

Ja pak mislim da se odigrava velika borba. 8 mil. prometa, a cijena ista. Sutra ode gore. Načuh od malo jačih igrača. Samo se nadam da je upravu.

Ma kakva borba?! Nevera je na moru (ja sam ipak iz Rijeke pa mi je to poznato), mali misle da se brod topi (opasno se nagnuo). Namilice skaču u more, a svoj vrijedan teret ostavljaju na brodu (prodaju ga nama putnicima i kapetanu i posadi (fondovima) po bilo kojoj cijeni) sretni da su izvukli živu glavu. I kada se dočepaju obale nevera će stati, a brod nastaviti mirno ploviti sa zadovoljnim putnicima, a pogotovo posadom. I više neće ploviti na nijednom brodu (i to je dobro), ali s druge strane da nije bilo takvih putnika nebi bilo niti rasprodaje prtljage.

Uh, baš sam ponosan, trebao sam se baviti pjesništvom a ne ekonomijom.

E da znaš da imaš pravo biti ponosan, ovako lijepe proze ne pročitah nigdje na prvih 1200 ovog foruma. Konačno nešto zabavno umjeto dosadnih K/P i kukanja. [smiley2]

Samo drmaj dalje riječanin!

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off


Izgleda da ipak nastupa smirenje. [smiley8]

Evo iz priloga je vidljivo da imamo trenutno 644 naloga na prodaji.
Koliko pratim do sada je bilo stalno 1000 nalog na prodaji.

Ja sam dokupio u petak po 346. prosjek mi je 320 kn.

[smiley4]

Samo 98 naloga na kupnji??
Može netko nabrzinu prokomentirat ovaj attachment.

strani fondovi su dobili više od domaćih a zauzvrat se ponašaju kao satelit naših igrača a mali nadoknađuju razliku

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

Jedno mi nije jasno pa molim nekoga da mi objasni: Gledam kako se gomila kupnja od nekoliko tisuća komada koji sve idu jedan za drugim uvijek povećavajući cijenu za malo, a onda u jednom trenutku sve to nestane i imamo na kupnji par stotina i cijena se strmoglavi?

Roki:

fond300: ” Ma kakva borba! To smo već vidjeli ovdje 100 puta! Ide ovo još dolje! danas ak se zaustavi na 320 to je uspjeh! pozdrav ”

Ja pak mislim da se odigrava velika borba. 8 mil. prometa, a cijena ista. Sutra ode gore. Načuh od malo jačih igrača. Samo se nadam da je upravu.

Ma kakva borba?! Nevera je na moru (ja sam ipak iz Rijeke pa mi je to poznato), mali misle da se brod topi (opasno se nagnuo). Namilice skaču u more, a svoj vrijedan teret ostavljaju na brodu (prodaju ga nama putnicima i kapetanu i posadi (fondovima) po bilo kojoj cijeni) sretni da su izvukli živu glavu. I kada se dočepaju obale nevera će stati, a brod nastaviti mirno ploviti sa zadovoljnim putnicima, a pogotovo posadom. I više neće ploviti na nijednom brodu (i to je dobro), ali s druge strane da nije bilo takvih putnika nebi bilo niti rasprodaje prtljage.

Uh, baš sam ponosan, trebao sam se baviti pjesništvom a ne ekonomijom.

Za pjesništvo 5, ali ipk borbom smatram održavanje cijene uz promet od 12 mil. Predaja je bila prijašnjih dana, a danas je BORBA.

istresanje po 329 kuna…[smiley8]

Neka, neka, ipak se ovo stabiliziralo tu gdje je, za razliku od skoro svega drugog…

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

TRANSAKCIJE:
485713 11:28:31 329,00 2.796 919.884,00
485710 11:28:29 329,01 2.000 658.020,00

Jel ovo znak za duplji ponor??

-... .-. .- -. -.- ---


Jedno mi nije jasno pa molim nekoga da mi objasni: Gledam kako se gomila kupnja od nekoliko tisuća komada koji sve idu jedan za drugim uvijek povećavajući cijenu za malo, a onda u jednom trenutku sve to nestane i imamo na kupnji par stotina i cijena se strmoglavi?

Pa to bi barem trebalo biti lako objašnjivo. Skupljaju se nalozi za kupnju i onda u jednom trenutku uleti broker sa nalozima od pedesetak ovčica i postriže ih u jednom koraku (i tako poklopi te naloge). I tako svako toliko, evo samo u sat i pol 15mil kuna prometa, s tim da bi rekao da su to danas sve mali, ne vidim manipulacije od strane fondova na prodajnoj strani. Iako, i ovom PBZpoluinvestoru nije uvijek za vjerovati. [smiley2]

US took freewheeling capitalism to the limits and the wheels came off

Može k/p molim. Hvala.

"The essence of pleasure lies in the seeking of pleasure itself."

kada pogledam ostale dionice na tržištu kapitala,presretan sam što mi je većina novca u HT-u jer se dosta dobro drži na razinama od 329-330 knj

Može li netko staviti K/P?
Hvala

Svima kad tad svane, samo se treba probuditi.

New Report

Close