Hrvatskom telekomu prijeti kazna od 258 milijuna kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Hrvatskom telekomu prijeti kazna od 258 milijuna kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Najljepša vijest koju sam čuo u posljednje vrijeme. Iznosim moj slućaj kršenja propisa u T-com poslovanju.
Ja sam korinik drugog poslužitelja i T-com samnom nema dodira, ali događa se slijedeće: U našu stambenu zgradu, na poziv jednog T-com korisnika dolazi na otklon kvara T-com serviser. On otklanja kvar svojeg korisnika, ali usput kida parice sa regleta ostalih korisnika. Bez linije (DSL) ostajem u zraku, bez pristupa netu i fiksnom telefonu. Bio je petak, te je taj kvar trajao do ponedjeljka poslije podne, kada je na moj zahtjev došao serviser mojega providera i uočio o čemu se radi. Napomenuo je da je to učestala pojava u načinu rada T-com servisera, koji tako pakoste onima koji su se drznuli otiči s T-com sise. Jasno o tome sam podnio izvješće HAKOM-u. Vjerujem da je takovih prijava bilo u velikom broju. Zato se osjećam ponosnim jer je i moja prijava, jedna od mnogobrojnih, doprinijela kažnjavanju ovog bahatog i nezasitnog grabežljivca za njegovo neposlovno ponašanje

Obzirom da su serviseri za T-Com u ovakvim slučajevima najčešće djelatnici vanjskih firmi koje HT unajmljuje za određene poslove, teško da bi nešto takvo namjerno napravili, eventualno iz neznanja (što ih naravno ne opravdava).
HT je nekad imao monopol, no već ga odavno nema.
I kad već gospodin corn37 tako komentira HT, da li je uočio svu izvrsnost svog providera čiji serviser nije došao na grešku od petka do ponedjeljka popodne? Ali ta loša usluga nepoznatog providera nije predmet ove priče…

New Report

Close