Hrvatska izdala obveznice od 1,5 milijardi kuna i 600 milijuna eura

Naslovnica Forum Komentari članaka Hrvatska izdala obveznice od 1,5 milijardi kuna i 600 milijuna eura

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

ne kužim! jel se vlada zadužila u centralnih eurima ili latinskoeuropskim??
veliki je spread ( 9,5 kuna do 3,3 kune ) pa zato pitam

još jedan veliki uspjeh nove ministrice, idemo prema novim rekordima zaduženja.

je li bilo studentskih kredita dok je gospođa studirala, meni ona djeluje kao gospođa sa iskustvom

Da se moja bolja polovica ovako svaka dva mjeseca zadužuje i pritom me još uvjerava kako štedi, davno,davno bi bila ex…….

Bolje pametno ležati nego ludo raditi. (F.D.)

Kako se navodi, time Ministarstvo financija doprinosi kreiranju uvjeta na domaćem tržištu potrebnih za zaduživanje gospodarskih subjekata u domaćoj valuti na duže rokove

bit će toga dosta i za plaćice u državnim službama

Država se zadužila zato jel ste to vi tražili !

Velika večina penzionera nije ni zaradila svoju penziju , pa braniteljske mirovine , pa poticaji , pa pokrivanje gubitaka u tvrtkama , saborske i druge povlaštene nezarađene mirovine ….

Kad bi više ljudi u Hrvatskoj radilo i plaćalo poreze nebi se Država morala zaduživati .

Na jednog zaposlenog dolazi 1 penzić !

.

još jedan dokaz da smo stabilni i da države EU imaju povjerenja u nas … idemo dalje!

Cookie Monster

Vi svi ne kuzite sto je zena htjela reći.
Mi smo povećali adekvatnost!

HAHAHAHAHAHAHA [lol]

Ma nismo se mi to zadužili, to smo samo reprogramirali stare dugove, nije ovo nikakvo novo zaduženje! [lol]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

kako sada izgleda novo stanje u EU, mi ćemo vraćati 1,8 mlrd € za siromašne, ako nam daju i takve,
tko nas vodi i kakve smo sreće mogli bi dobiti i stare forinte iz Mađarske

Ide se krivim putem. Već dugo. Bitno da nepismena vlada nepismenim biračima ovo prodaje kao “uspjeh”.

New Report

Close