Hrvatska će se protiv utaje poreza boriti nagradnim igrama, Kinezi to rade već 10 godina!

Naslovnica Forum Komentari članaka Hrvatska će se protiv utaje poreza boriti nagradnim igrama, Kinezi to rade već 10 godina!

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

malo je mutna slika, ali najbitniji detalj sličnosti je vidljiv, čak sam pomislio da je to Linić sačuvao neki stari pečat, kruha i igara za narod, bit će stanova po svjetskim metropolama[emo_plazi]

Šta nije svrsishodnije da se svakom građanu koji prijavi dobiveni račun, a koji nije fiskaliziran isplati određen iznos, država će ionako na temelju tog računa naplatiti puno veću kaznu od prekršitelja. Ove nagradne igre mi nemaju smisla, ako te izvuku… Ovako će puno više građana pregledavati da li su dobiveni računi i fiskalizirani.
Sad se nameće jedno drugo pitanje: šta su porezni inspektori do sad radili, mislim da se imao uvid koliki su promet do sada prijavljivali raznorazni ugostitelji, ako prijavi dnevni promet od par sto kuna, nameće se pitanje, kako je uspjevao opstati, platiti robu, radnike, režije.
Gdje su i šta su inspektori radili do sada?
Uvedite fiskalizaciju i Crkvi, neka se zna koliko novaca zaprime, zašto bi to bila tajna?

New Report

Close