HRT za 16 milijuna kuna nabavlja 94 vozila

Naslovnica Forum Komentari članaka HRT za 16 milijuna kuna nabavlja 94 vozila

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.


Izgleda da imas problema s razumjevanjem, pa da ponovim pitanje. Da li negdje u zakonu stoji da si ti obavezan imati TV/radio prijemnik?

Da li negdje u zakonu stoji da si obvezan imati zakon?

Da li sada uviđaš koliko je tupav tvoj argument i pitanje?

PS. daj citiraj nekoga da se izvuces iz ovoga

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Zasto izbjegavas odgovor na jedno vrlo jednostavno pitanje? Bojis se odgovora?


Zasto izbjegavas odgovor na jedno vrlo jednostavno pitanje? Bojis se odgovora?

Ma daj pa to si ipak mogao i sam zaključiti, vjerujem da bi mogao ako se potrudis.

Da nema potrebe za prijamnikom ne bi bilo niti mogučnosti naplate frekvnecije.

Dakle, bez kupaca nema prodaje a bez prijamnika ne bi imao HRT što naplaćivati, pa ti se stavljam u red sa drugim i ponavljam da ti je pitanje jednostavno tupavo.

Ako imas x koji je nula a f(x) ili ti Y ili ti naplata poreza je recimo x^2 onda je i ona 0 – dakle kada nemas prijamnika nemas naplate.

Ako shvaćaš dobro ako ne, ok prisipujem to tvom ostatku “razmišljanja”.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


Izgleda da imas problema s razumjevanjem, pa da ponovim pitanje. Da li negdje u zakonu stoji da si ti obavezan imati TV/radio prijemnik?

a sta ako zelim gledati rtl ili novu ili nesto deseto?

@domacica

Znaci, nesto sto ne razumijes, nuzno mora biti tupavo? Jel to mozda neciji ego ne moze dopustiti da od njega postoje pojedinci koji su sposobniji razmisljati na puno visem nivou nego oni sami? I k tome su jos ovce a ti si pripadnik jedne posebne, briljantne i po svemu naj naj naj, rase*?



@domacica

Znaci, nesto sto ne razumijes, nuzno mora biti tupavo? Jel to mozda neciji ego ne moze dopustiti da od njega postoje pojedinci koji su sposobniji razmisljati na puno visem nivou nego oni sami? I k tome su jos ovce a ti si pripadnik jedne posebne, briljantne i po svemu naj naj naj, rase*?

To je u redu, samo ako to “razmišljanje” ima empirijski dokaz ili je bar mjerljivo.

Ako nije(a za tvoje nisam vidio niti mjerljivost niti nekakvu knzistentnost niti uopće to mogu zvati mišljenjem nego nabacanim trenucima)onda ne pričamo o ničemu.

Generaliziraš, pun si predrasuda a prazan si sa znanjem ili barem analitičkim mišljenjem.

Ali ajde imaš pravo na to, samo je bitno da se trudiš, a to ti se mora priznati.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


…Generaliziraš, pun si predrasuda a prazan si sa znanjem ili barem analitičkim mišljenjem.Ali ajde imaš pravo na to, samo je bitno da se trudiš, a to ti se mora priznati.

Ovo ti je najgora kombinacija tup,a bolesno ambiciozan. Zato i jesmo tu di jesmo.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close