HPB (Hrvatska poštanska banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HPB (Hrvatska poštanska banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Već je skoro pola milijuna kuna prometa danas, a i ovaj što
prodaje je pri kraju, a onda slijedi katapult prema gore!!

Ovo fundamentalno izgleda jaako dobro i ima mesa za zdrav
organski rast od izvješća do izvješća!!

Marketing im je također na zavidnoj razini i sretan rođendan svima :-))

Novo u Hrvatskoj: Banka daje kredit i podmiruje 5 ‘rođendanskih’ rata

ma dobro, potencijala definitivno ima, sve ovisi koliko ovaj misli prodavati i tko je taj uopće? Nije prvi puta da prodaje ovako skrivenim nalozima…

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

još 4-5 hiljada komada na 600 kn i rasprodaja je gotova

Na 605 je skriveni cca 140kom na 610 nije skriveni.nakon toga vidjet ćemo da li ima još municije ili katapult prema gore

Kada se male ruke sloze , je moguce da neam vise po 605 .

najvrednije stvari u životu su besplatne


još 4-5 hiljada komada na 600 kn i rasprodaja je gotova

Izgleda da je upravo završila. Sad bi moglo postati zanimljivo…

Ignore: KressoM, delux



još 4-5 hiljada komada na 600 kn i rasprodaja je gotova

Izgleda da je upravo završila. Sad bi moglo postati zanimljivo…
[/quote]

Dosadašnji obrasci su bili obećavajući, mada mj nije jasan taj fenomen ” čekanja da netko izađe”. Bacanje novaca. Uvijek me upozori da sam mal pod zvijzdama.
Mada kada smo kod banaka daleko najbizarnije trgovanje ima ljubimica IKB. Kad bi HPB makar mrčke dividende ponudila jednako bi ih volio 🙂

Odličan promet danas. Mislim da je ovo među top 10 dan po prometu ikad na ovoj dionici.

Evo sad malo gledam na cijenama smo iz 04 2017 s todoricevim s.anje. Sad smo to prozvakali nemamo svicarce realno sto bi nekli kolege rekli pametnom dosta e da i promet se popravio ako niste pratili.
Tko se ukrco nije magarac je bijo. Pozdrav ovome sto nas negativno nagraduje to nas dodatno motivira.

mi smo ipak zemlja slučaj

Tako je, kolega.
Jedina je razlika sto je tada smjer bio silazan, a sad je uzlazan.
Sasvim sam uvjeren da cemo dobaciti i prebaciti one razine od prije todexa. Fundamenti to nalazu.

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.


Tako je, kolega.
Jedina je razlika sto je tada smjer bio silazan, a sad je uzlazan.
Sasvim sam uvjeren da cemo dobaciti i prebaciti one razine od prije todexa. Fundamenti to nalazu.

Upravo tako kolega, sada je trend uzlazan, te je i poslovanje uzlazno kao i rast cijene dionice, te je odlican znak i rast prometa. Fundamenti na ovoj dionici su sa svakim kvartalom sve bolji, te ima veliki potencijal porasta, sto su prepoznali i veci investitori koji su u petak kupovali i probili razinu od 600 kn, koja je bila psiholoska granica vec neko vrijeme. Sada je otvoren put prema gore, te nema razloga da ne nastavimo i dalje u istom ritmu.

evo je već na 635.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

New Report

Close