HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

https://dubrovackidnevnik.rtl.hr/vijesti/grad/tri-tvrtke-poslale-ponudu-za-kupnju-maestrala-dvije-su-iz-ceske-a-i-ova-treca-isto-koja-je-osnovana-u-2018

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Smijali smo se Česima a sad nas fino kupuju, smijemo se Albancima, nastavi niz.

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik

‘Kralj’ kladionica dao najbolju ponudu za Maestral

koji je ovdje sljedeći korak? Kada se odlučuje koja ponuda će biti prihvaćena?

Najveća ljiga na forumu: Zorangutan Najdosadniji proljev na forumu: Barik

Ako njegova ponuda nije uvjetovana, a zasad se to ne navodi u priopćenju CERP-a, Ćorić bi lako mogao biti odabran kao novi vlasnik Maestrala,”


"Ako njegova ponuda nije uvjetovana, a zasad se to ne navodi u priopćenju CERP-a, Ćorić bi lako mogao biti odabran kao novi vlasnik Maestrala,"

kod naših biznismena u pravilu u ponudi bude i bar jedan “ako”…

koliko to ispada po dionici?


koliko to ispada po dionici?

ispada dvadeset i četiri kune i četrdeset i pet lipa

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Što im to sad znači uvjetovana? Mogu li uzeti 2. ili 3. ponudu.

Neznam što će se dogoditi, ne bi me ništa začudilo, ali ako opet ponište stvar onda bi trebali prestati pokretati nove natječaje.

Koliko god bi meni osobno odgovaralo da natjecaj opet propadne, jer bi se, u tom slučaju, naravno, opet vrlo povoljno kupovalo, mislim da si to jednostavno ne smiju dopustiti da se ovaj put dogodi…….ako zbog ničeg drugog, onda zbog činjenice da su imali sasvim valjanu ponudu od 323kn krajem prosle godine.

Ne znam kako bi opravdali da su dotičnu bili odbili, a da im niti ove sadasnje 25/30+% vise takodjer nisu dovoljno dobre…….

Nesto vise sad znamo ( koliko god to bilo nebitno )..Gdja Vrenko je bila ta koja je na dan objave prodala svojih 5.742 dionice a skrbnicki racun u Splitskoj banci je kupac..
Gdja Vrenko ( inace turisticki vodic u dbk ) nije zeljela vise cekat vec inkasirat cca 2 mil kuna..
Ako ponuda bude prihvacena , cca pola mil kuna je jeftinije prodala ali to je njena stvar.

Danas je cijela Vlada na Hvaru ( sutra sjednica )..Sjednica Upravnog vijeca je obicno nakon sjednice Vlade pa lako moguce da to i sutra obave ( ministri su vecinom clanovi )..ako ne sutra onda ocekujem najkasnije u srijedu 31.10 ( sljedeca sjednica Vlade)..objava ?..mozda u pon/utorak 5,6. 11.

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Ja sam danas isto sve to poprilično loše "odigrao".
Prvo jos kupovao, pa kad su pristizali veci paketi na prodaju se nakon nekog vremena uspaničio i prodavao ispod cijene…….pa onda opet odlučio da sam pogriješio i da ipak treba riskirati po 340…….uzeo ponovo i na zalost prodavao do 358, jer nisam na vrijeme vidio kad je dosla obavijest.
Opet nakon toga kupio sto se nudilo i bar donekle popravio stvar jer mi se čini da bi bilo apsolutno suludo vjerovati da će lumeni iz CERPa odbiti ovakve astronomske cijene koje su im sada ponudjene.
Ako bas nikako ne zele Čehe / Kineze / (ni jedne ni druge), a vode se najboljom mogucom ponudom kako stoji u uvjetima natjecaja, onda ne mogu odbiti gospodina kladionicara.

Poprilično loše?

Moram se nasmijati… neke stvari ne možeš kupiti novcem.


Što im to sad znači uvjetovana? Mogu li uzeti 2. ili 3. ponudu.

Neznam što će se dogoditi, ne bi me ništa začudilo, ali ako opet ponište stvar onda bi trebali prestati pokretati nove natječaje.

Po meni, ako je obvezujuća, onda nije uvjetovana. Znači, ako se tražila obvezujuća ponuda, a stigla je ponuda koja je na bilo koji način uvjetovana, onda ta ponuda ne smije biti ni razmatrana.

PS Uletio sam nešto sitno jer mislim da je diskont između cijene za javnu ponudu i tržišne prevelik u odnosu na rizik.

New Report

Close