HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

arenin IPO uspio,izgledan još jedan takmac po najavama gosp.Iveshe .Čeka se samao da cerp odradi svoje 😉

Sve je receno. Privatizacija ce gotovo sigurno biti ove godine. Cak i da budu izbori, jer ce hdz vjerovatno nategnuti vecinu s nekim i u tom slucaju. Sdp je gotov. Nije mi to drago reci, ali je tako. Bar dok ne maknu ovog i smisle se malo bolje.
Po pitanju hmst, sad me vise zanima q2. Ocekujem snazno pozitivan kvartal. Vec sam objasnio zasto.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

http://www.dubrovnikhotels.travel/hrvatski

Malo ukucajte raspoloživost soba po hotelima za 6.mj. U pretraživanje stavite 5-6 noćenja. Ima možda par slobodnih soba. Kad stavite 1 ili 2 noćenja.
Pretpostavio sam brutala kvartal, ali ajde, pričekajmo još malo.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


http://www.dubrovnikhotels.travel/hrvatski

Malo ukucajte raspoloživost soba po hotelima za 6.mj. U pretraživanje stavite 5-6 noćenja. Ima možda par slobodnih soba. Kad stavite 1 ili 2 noćenja.
Pretpostavio sam brutala kvartal, ali ajde, pričekajmo još malo.

Kao da prošle godine nije bilo isto i težko je bilo dobiti slobodnu sobu u Dubrovniku u punoj sezoni zar ne? Opet če sve to biti pozitivna nula…par milijona kuna je pozitivna nula…tako da, pričekajmo još malo…a svi znamo problem hmst nije lokacija, nego kosturi iz ormara zbog kojih se več 10 godina neuspiješno prodaje…

Nije isto, dragi Janez.
Sad nije puna sezona. Zar ne?
I ne dosađuj više ponavljajući nešto što svi znamo. Molim te.
Pokušavamo gledati što se zbiva sad i nadalje.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Nije isto, dragi Janez.
Sad nije puna sezona. Zar ne?
I ne dosađuj više ponavljajući nešto što svi znamo. Molim te.
Pokušavamo gledati što se zbiva sad i nadalje.

Znači sad jer imaš ti dionice, može se pisati samo pozitivno i ono što tebi odgovara na forumu? Zanimljivo….Dok sam ja imao dionice u prošla dva navrata pokušaja prodaje, tukli su sa svim topovima po hmst, kako nema šanse, da če biti prodat, jer ima previše problema. Na moju žalost, bili su u pravu…

Ne, nego ukazujem na nesto novo. Novo. Kuzis?
A ti tamburas po starom. Sto svi znamo.
Nemoj biti dosadan.
Pisi, ali nesto drugo. Nesto sto nije staro. Jer kad pises samo staro to je spam.
I da, svi jednom budu u pravu. I oni sto tvrde da se nece prodati i dobro poslovati, ali i oni sto tvrde suprotno. Samo je stvar vremenskog horizonta.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Sve je receno. Privatizacija ce gotovo sigurno biti ove godine.

haha…riječ sigurno…hahahahahahahahhaha….daj ne pričaj svaštarije….



Sve je receno. Privatizacija ce gotovo sigurno biti ove godine.

haha…riječ sigurno…hahahahahahahahhaha….daj ne pričaj svaštarije….
[/quote]

nevjerojatne gluposti se daju procitati ovdje.
Jedan od favorita je kako je snazno pojacano poslovanje… hahahaha vjerujem da uprava maestrala konkurira za najlosiju upravu na mediteranu hahahaha da dobro poslovanje. Dubrovnik je rastao od 2013 50%, a ove legende su povecali prihod za nevjerojatnih 1,5%. Stvari kao da su profitabilni necu ni komentirat ako to ljudi nevide onda j’biga.
Btw. djed od 84 godine mi iznajmljuje dvije sobe nekih 600 metara od maestrala i ostvaruje 2,5 puta vise ebitda ako se to uopce moze usporedivat.
Mogu ljudi spekulirat na prodaju i da dode normalni vlasnik, ali komentirat kako se ovo razvija je jednostavno vrijedanje inteligencije. Pa ljudi nisu u stanju vodit kafic i iznajmljivat lezaljke nego se to “outsourcea” hahaha.
P.S. zovite ljude iz Dubrovnika i pitajte sto misle o tim hotelima ima zanimljivih stvari za nasmijat se.

Rezultati od 2013 naovamo su doista bijedni. Medjutim nisam komentirao proslost nego sadasnjost. A sadasnjost ima indikacije da bude bolje, pocev od q1 pa sad trenutno. Znaci, ako netko prica o Petru zasto vi morate o Pavlu?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Rezultati od 2013 naovamo su doista bijedni. Medjutim nisam komentirao proslost nego sadasnjost. A sadasnjost ima indikacije da bude bolje, pocev od q1 pa sad trenutno. Znaci, ako netko prica o Petru zasto vi morate o Pavlu?

Zato jer nema indikacija, da bude nešto mnogo bolje. Zašto? Napisao je kolega iznad. Sve se tu vrti oko pozitivne nule. No pričekajmo…

Ima indikacija.
1. Puno bolji Q1 (istina je da je on beznačajan u ukupnom prometu, ali u margini nije), i to bez Uskrsa u Q1.
2. Poprilično veći broj ulazaka u RH za čitav kvartal, uključivo i Uskrs u Q2.
Eto, to su indikacije na kojima temeljim očekivanja za bolji rezultat.
Opet, da, pričekajmo, jer dok ne izađu izvještaji doista ne možemo znati.
P.S.
Htio sam malo potaknuti raspravu, da netko ubaci još poneki svježi podatak, ali nije išlo. Jbg.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close