HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Izvješće za Q1
Vaš link …

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Izvjesce je odlicno. Prihodi bitno veci, a troskovi zbog ulaganja. Gubitak bi inace bio bitno manji. Dobro je. Bit ce dobra godina.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Izvjesce je odlicno. Prihodi bitno veci, a troskovi zbog ulaganja. Gubitak bi inace bio bitno manji. Dobro je. Bit ce dobra godina.

šalu na stranu,pratite li ovo brutalna povečaja broja turista u predsezoni?
ako se po predsezoni sezona prepoznaje?
biti će i ove sobe sa 3* u dubrovniku traženije od suhoh zlata,dragog kamenja…
možda griješim?
ako ne griješim koje bi mogle biti posljedice??
dionice baš i nisu nešto tražene,za sada ali tko zna…?
🙂

hmmmh h h h…
golica maštu ovakav ulaz u sezonu
da smo zločesti rekli bi
200% povečanje prihoda
😀
da smo još više zločesti rekl bi da je još prije 2g upozoravano ovdje od strane nekih od nas da je došlo do turnarunda u poslovanju .-)
dovoljno po meni da kupci koji tapkaju u redu ne moraju sanjati mokre snove,to je gubljenje vremena.
“mladu” će odnjet onaj tko će znat cijeniti.
sve ovo do sada je bilo podcjenjivanje
možda i griješim,nebi bilo….

p.s.
sve me ovdje podsjeća na himr scenarij
sa par godina odgode
živi bili…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

I tako, izgleda da od privatizacije neće biti ništa u prvoj polovici ove godine, a vjerojatno ništa do iduće godine.
Vlada je klimava, izbori su pred vratima.
Baš je šašava ova država.

halfte trinken, halfte Šarcu geben


I tako, izgleda da od privatizacije neće biti ništa u prvoj polovici ove godine, a vjerojatno ništa do iduće godine.
Vlada je klimava, izbori su pred vratima.
Baš je šašava ova država.

Nije valjda, kako je to moguče:-)))))))

Bit ce kako bude. Ja sam za izbore sto prije jer ovo sve skupa nema smisla. A sto se tice Hmst, samo neka nastavi poboljsavati poslovanje, bar mic po mic, i bit ce sve dobro. It’s a long ball game.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.



Izvjesce je odlicno. Prihodi bitno veci, a troskovi zbog ulaganja. Gubitak bi inace bio bitno manji. Dobro je. Bit ce dobra godina.

šalu na stranu,pratite li ovo brutalna povečaja broja turista u predsezoni?
ako se po predsezoni sezona prepoznaje?
biti će i ove sobe sa 3* u dubrovniku traženije od suhoh zlata,dragog kamenja…
možda griješim?
ako ne griješim koje bi mogle biti posljedice??
dionice baš i nisu nešto tražene,za sada ali tko zna…?
🙂

hmmmh h h h…
golica maštu ovakav ulaz u sezonu
da smo zločesti rekli bi
200% povečanje prihoda
😀
da smo još više zločesti rekl bi da je još prije 2g upozoravano ovdje od strane nekih od nas da je došlo do turnarunda u poslovanju .-)
dovoljno po meni da kupci koji tapkaju u redu ne moraju sanjati mokre snove,to je gubljenje vremena.
"mladu" će odnjet onaj tko će znat cijeniti.
sve ovo do sada je bilo podcjenjivanje
možda i griješim,nebi bilo….

p.s.
sve me ovdje podsjeća na himr scenarij
sa par godina odgode
živi bili…

[/quote]
Dragi moj Migra poslovanje HIMR možeš samo sanjati na HMST sa ovakvim managementom i bez investicija. A što se tiče privatizacije zna se, bez riješavanja problema (tu je ključna želja države, koje kako vidimo nema) nema privatizacije još slijedečih 100 godina. Pa sad ko voli neka čeka…


Dragi moj Migra poslovanje HIMR možeš samo sanjati na HMST sa ovakvim managementom i bez investicija. A što se tiče privatizacije zna se, bez riješavanja problema (tu je ključna želja države, koje kako vidimo nema) nema privatizacije još slijedečih 100 godina. Pa sad ko voli neka čeka…

Mislim da svi koji ulažu u Maestral imaju strpljenja. Neće Dubrovnik propast ni za 100 godina!

Drž se ti Pirana, Portoroža i Izole slovenac ! ;-))

halfte trinken, halfte Šarcu geben



Dragi moj Migra poslovanje HIMR možeš samo sanjati na HMST sa ovakvim managementom i bez investicija. A što se tiče privatizacije zna se, bez riješavanja problema (tu je ključna želja države, koje kako vidimo nema) nema privatizacije još slijedečih 100 godina. Pa sad ko voli neka čeka…

Mislim da svi koji ulažu u Maestral imaju strpljenja. Neće Dubrovnik propast ni za 100 godina!

Drž se ti Pirana i Portoroža slovenac ! ;-))

[/quote]

Drži se “dimnika”.;-)

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.



Dragi moj Migra poslovanje HIMR možeš samo sanjati na HMST sa ovakvim managementom i bez investicija. A što se tiče privatizacije zna se, bez riješavanja problema (tu je ključna želja države, koje kako vidimo nema) nema privatizacije još slijedečih 100 godina. Pa sad ko voli neka čeka…

Mislim da svi koji ulažu u Maestral imaju strpljenja. Neće Dubrovnik propast ni za 100 godina!

Drž se ti Pirana, Portoroža i Izole slovenac ! ;-))

[/quote]

Dubrovnik je svjetska lokacija, svi znaju za Dubrovnik, situacija u sredozemlju se promijenila, Hrvatska je top destinacija, no prošle godine niko nije htio platiti 310 kn za preuzimanje Maestrala, hmm….Ajmo opet ponoviti, neme veze to što je Dubrovnik super lokacija, ako država ne želi riješiti probleme koji jasno postoje oko imovinsko pravnih pitanja kod HMST, onda privatizacije neče biti. A što se poslovanja tiče, ne bih gubio riječi, sa ovim managementom, bez privatnog vlastnika, koji bi investirao i dovodio stranke izvan sezone, sve je to samo pozitivna nula.

A smiješno je kad nemate argumente na temi HMST, onda počinjete sa tim forama, drži se Pirana, dimnika i slično… Patetično….

Covjek dragi, svi su rekli svoje argumente. I ti svoje, sve 5. Tko hoce neka ceka tko nece ne mora. Moze li postenije?
I ne mogu vjerovati da ti je tako slab smisao za humor da ne prepoznajes ocitu zajebanciju. Eh.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close