HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

migra imaš li odgovor, zašto ova turistička dionica ne ide naprijed?

Winer@
ministar ima puno nerješenih “predmeta” za riješiti
polažem nade u to da je kratak za ispuniti normu,fali mu još >1mlrd kn pa da će barem pokušati….
barem kad završi sa uhljebljivanjem prvih nekoliko redova rodbine
možda i griješim,nebi bilo…

28.01. str 226

…Tako i ja u svom ministarstvu imam 49. 954 neriješena predmeta Imam li kraj toliko posla vremena sebe reklamirati? Nemam, doista mi je važnije raditi, naglasio je Marić.

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/461635/G-Maric-Ova-Vlada-malo-vise-radi-a-manje-govori.html

49.954 -1uhljeb = još ostalo samo 49.953 za uhljebiti
može li on to već u svom prvom mandatu?
uf,uf biti će neprespavanih radnih noći, znojenja, ispuhavanja…..
jednom radnik uvijek radnik…
:-)))

[/quote]

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Što je ostalo za Kostića a da bi ga moglo interesirati kako kaže danas u novinama.
Pada mi na pamet samo Lrh i Hmst

Od danas sam i ja ponosni dioničar. :))

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Skoro da više nema kupnje na ovoj dionici ?!
Samo 99 dionica na kupnji!
Ima li gdje manje dionica na kupnji?

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Ovo me lagano podsjeća na situaciju sa ATLN-R-A prije par godina.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Hahaha evo još malo pa če privatizacija:-) Prodao sve po 280 kn i sretno hmst…

Ajde napokon da si odlepršao, sad možemo nastaviti privatizaciju zadnjeg ne prodanog bisera.

Srečno Janez! I vrati nam se kad ti bude ćeif.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

uvijek je netko maler i radi njega dionica ne može naprijed a ako nisam ja možda je baš bio kolega slovenac1@
na himr mu se zajedno sa nama posrećilo,ovdje nije,tako je to na marketu.
ako sam dobro pratio kolega nije izašao sa minusom pa….
sretno kolega do nove situacije.
dobar diskont danas:-)
eto nas i u travnju a do kraja 6. ministar je obečao plan za 2. krug prodaje državne imovine .
zadatak mu je 1,4mlrd kn,nije malo,baš me zanima dali će opravdati plaću i funkciju koja je za njega izmišljena.
do sada se nije baš “snašao”,proslavio…
živi bili…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Naslagali se na kupnji.
Gogi ima pravo prvokupa ili?

Tko je Gogi?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close