HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Slovenac
Drag si dečko i tvoje bojazni su iskrene, ali ne razumiješ hrvatski socioekonomskopolitički trenutak: naši sve žele prodati, samo žele prodati na način da oni u tome profitiraju. I zato sad to tako… Bit će, ne brini…

E ako če biti takva prodaja, da bi neko nešto dobio ispod stola onda tek imamo problem…



pošto je gotovo cijeli turizam prodan bez donesenog zakona o tur. zemljištu i sve funkcionira sigurno bitno bolje nego da nije bilo privatizirano pa mi smješno zvuče izjave da bi nedonešeni zakon bio prepreka za još ovih par turista za prodati.te dvije stvari nisu uvjetovano povezane niti su meni smislen izgovor.

možda je razlog u tome, da se ipak ne želi prodati neke firme u državnom vlasništvu? kako god bilo, ove godine možemo se samo uhvatiti za rukice i odplesati malo oko Dubrovnika:-)))))))))))
[/quote]

najbolje se stvari događaju kada je Večina sigurna u nešto,prošlogodišnji primjer himr je više nego adekvatan za usporedbu.
živi bili…
kada investitor izbjegne sudbinu Večine već je u plusu a ponekad u žestokom plusu, znači sve je jasno.
osigirači su ovdje od zlata pa ih neće niti sol nagristi a pošto ni bura niti valovi nisu do sada odnjeli….
ako mogu zarađivati veliku lovu oni koji su od dugrovnika >10 km ovdje će novi vlasnik pozlatiti svaki uloženi novčić
možda i griješim,nebi bilo … ali…
najviše me zanima koji su to i kako će proći alternativni prijedlozi za privatizaciju.
ako hmst nije sljedeći na redu?
time will tell

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Ajde dosta više svi… Hoće neće neće hoće, who gives a damn? Onaj tko je unutra će postići neku vrijednost u budućnosti, tko nije neće i nije ga briga i bok. Čemu živciranje? Boooring!!

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Pa kolega isto vazi i za vas ako vam smeta pisanje forumasa na forumu, koji bas ima tu funkciju, da se pise i izmenjuje stalista oko hmst, onda nemojte citati…cemu zivciranje?

Dakle?

Točno, druže janezu. Jedino me smeta kad dođem na topic i nadam se vidjeti nešto novo kadli ono uvijek isto seciranje prežvakanih tema. No dobro, malo recyclinga možda dobro i dođe, hehe.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

28.01. str 226

ministar je svjestan da mora
ministar kaže da radi..
ministar kaže da ćemo do kraja lipnja znati
ministar kaže da će i brzo realizirati

misli li ministar na ono na šta bi mi htjeli da misli???
živi bili…nije ni lipanj daleka budućnost pa…

…Tako i ja u svom ministarstvu imam 49. 954 neriješena predmeta Imam li kraj toliko posla vremena sebe reklamirati? Nemam, doista mi je važnije raditi, naglasio je Marić.

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/461635/G-Maric-Ova-Vlada-malo-vise-radi-a-manje-govori.html

ha-ha-ha….
ipak nije radio ono što smo mi htjeli,mslili da radi.
zaboravili smo da je uhljebljivanje najvažniji posao u životu naših političara.
http://www.poslovni.hr/forum/tema/brat-gorana-marica-imenovan-za-clana-uprave-tehnickih-servisa-zeljeznickih-vozila-42308

stvarno se trudi da ga povijest zabilježi, ne samo kao jednog od najvećih zagovornika protivljenu prodaje drž imovine koji je pristao biti ministar na za njega izmišljeno ministarstvo države imovine a da se zna da mu je glavni zadatak prodaja te drž imovine,već i po još nekim stvarima.
bravo majstore već si zvijezda a uskoro možda i jedna od najsjajnijih
🙂

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

28.01. str 226

…Tako i ja u svom ministarstvu imam 49. 954 neriješena predmeta Imam li kraj toliko posla vremena sebe reklamirati? Nemam, doista mi je važnije raditi, naglasio je Marić.

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/461635/G-Maric-Ova-Vlada-malo-vise-radi-a-manje-govori.html

49.954 -1uhljeb = još ostalo samo 49.953 za uhljebiti
može li on to već u svom prvom mandatu?
uf,uf biti će neprespavanih radnih noći, znojenja, ispuhavanja…..
jednom radnik uvijek radnik…
:-)))

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Lijepo izgleda situacija s HMST.
Očekivana cijena je puno viša od sadašnje, samo je pitanje vremena kada će se to dogoditi.

Baš je pitanje vremena…jedno desetljeće…stoljeće…

Ekipa, tu i tamo bacim pogled i stvarno ne znam u čemu je problem ove firme i dionice?
Znam da je vjerojatno sve prije napisano, ali pregledao sam nekoliko stranica unatrag i stalno se u postovima provlači nekakvo očekivanje Godota koji nikako ne dolazi (dok više-manje sve drugo raste), pa Vas sve lijepo molim da pokušate objasniti zašto je ovaj turist u leru?
U memoriji sam zabilježio da je propao pokušaj prodaje za razliku od HIMR-R-A koji je imala moja familija.
Što je to što koči ovu turističku firmu dok sve druge rastu, a u Dubrovniku je?
Mislim, stvarno jako neobično. Ne znam koji je problem, ali očigledno je značajan i nepremostiv.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Jubito@
bilo kroz povijest i ovdje puno šaraca koje je trebalo napojiti.
a i dan danas je u igri zlatno pojilo pa se ne može prepustiti slučaju
100% za potpis,uljepšao mi je dan.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

New Report

Close