HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ovo je samo primjer potencijala van sezone lokacije dubrovnik .
i zašto dubrovnik vrijedi više i zašto se kaže"jedan je dubrovnik"
kupnjom hmst ne kpuju se stari hteli,sobe,posteljina,beštek….
već se kupuje lokacija vrh vrhova mediterana.
ponovit ću ranije izrečeno mišljenje da zemljište vrijedi više od zadnje početne
i da će svi oni koji ne kupe imati razloga za "plakanje" i to žešće
jednog dana kada…

FOTO: U Dubrovniku počinje snimanje “Robin Hooda”, zarada od noćenja 10 milijuna kuna


Sve to su znali i kupci na prošlom natječaju, imali pare, imali kamate na nuli, a ipak se nisu odlučili za kupovinu po 310 kn. Znači problemi oko HMST ipak su bili preveliki ili se ne žele uopšte time baviti. Za mene bez riješavanja problema nema šanse prodaje hmst.

uvijek ima novog momenta u novom natječaju,vidim ga i sada.
da ne ponavljam piše gore.
izgledno da je proračun prenapregnut na rashodnoj strani i da će vapiti za dodatnim prihodima.
svi su suglasni oko prodaje državnih hotela pa…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...


uvijek ima novog momenta u novom natječaju,vidim ga i sada.
da ne ponavljam piše gore.
izgledno da je proračun prenapregnut na rashodnoj strani i da će vapiti za dodatnim prihodima.
svi su suglasni oko prodaje državnih hotela pa…

Bez riješavanja kostura iz ormara nema prodaje po dobroj cijeni iznad 300 kn, to je svima jasno…

Koje su ovo nebuloze na bidu…lud zbunjenog?

???

Ma malo prije su prestali preskakati jedan drugog po jednu lipu od 286-290 pa opet ispočetka u nekoliko navrata….

amerikanec@
primjetio sam isto prekjučer i jučer skakaonicu,preskakaonicu….
više pri kraju trgovanja.
kao da netko želi skrenuti pažnju na hmst,nešto signalizirati…
indijanci nismo da znamo čitati dimne signale pa nam ostaje da vidimo …
indijanci bi mogli biti pitanje iz vašeg područja pa…
🙂

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...


amerikanec@
primjetio sam isto prekjučer i jučer skakaonicu,preskakaonicu….
više pri kraju trgovanja.
kao da netko želi skrenuti pažnju na hmst,nešto signalizirati…
indijanci nismo da znamo čitati dimne signale pa nam ostaje da vidimo …


Ili je jednostavno brokerima dosadno pa nemaju šta raditi…

Hm…ima li ova priča svoj novi početak?


Hm…ima li ova priča svoj novi početak?

ima,samo se nezna još kad će.
projicirani prihodi od privatizacije u proračuna za 2017 su 1,4 mlrd kn.
nije to malo a na ćemu će ?…živi bili…
ako neće moglo bi biti ozbiljnih problema,posljedica?
ovo je sitting duck pa….
da vidimo i taj FI koji bi morao potvrditi neke trendove u zadnje 2g.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...


Hm…ima li ova priča svoj novi početak?

ministar je svjestan da mora
ministar kaže da radi..
ministar kaže da ćemo do kraja lipnja znati
ministar kaže da će i brzo realizirati

misli li ministar na ono na šta bi mi htjeli da misli???
živi bili…nije ni lipanj daleka budućnost pa…

…Tako i ja u svom ministarstvu imam 49. 954 neriješena predmeta Imam li kraj toliko posla vremena sebe reklamirati? Nemam, doista mi je važnije raditi’, naglasio je Marić.

Odgovorajući na novinarsko pitanje o važnoj ulozi njegovog ministarstva kada je u pitanju smanjivanje javnog duga, istaknuo je da će Ministarstvo odgovoriti toj ulozi.

‘Već za ovu godinu predviđen je u proračunu primitak do 1,4 milijarde kuna. Radimo na jednoj sustavnoj analizi, do kraja drugog kvartala donijet ćemo odluku koji je prijedlog, kako to učiniti i onda ćemo to vrlo brzo, na optimalan način, i realizirati’, zaključio je Marić.

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/461635/G-Maric-Ova-Vlada-malo-vise-radi-a-manje-govori.html

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

još jedan ministar,prvi među jednakima “prijeti”…
tu smo čekamo…
nadamo se strpljen-spašen

“….Ovih dana smo usvojili važan dokument – strategiju upravljanja javnim dugom, gdje je vrlo jasno konstatirano, naša predviđanja i sve mjere, da se kroz 3 osnovna stupa, a to je poticanje gospodarskog rasta, nastavak fiskalne konsolidacije i smanjivanja proračunskog deficita te aktivaciju državne imovine, taj trend smanjivanja udjela javnog duga u BDP-u nastavi”, ustvrdio je Marić…”

https://lider.media/preporuceno/maric-nastavit-cemo-s-reformama-cilj-je-investicijski-rejting/ [lider.media]

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

New Report

Close