HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


gdje je zapelo sa ovim predmetom u nasoj drzavi…. da li je itko uopce zainteresiran za ovaj dio drzavne imovine???

Kupaca HMST ima mnogo ali dok država ne riješi probleme nema ništa od privatizacije….

Sudeči po trgovanju ovde neko zna nešto više od nas običnih investitora:-)

Sumljivo je to da se kupuje iznad 290 kn bez informacija, bez natječaja, a propao je prošli natječaj po 310 kn…

http://www.hrportfolio.hr/vijesti/trziste-kapitala/zse-otvaranje-ocekuje-se-slab-promet-i-stagnacija-crobexa-45211

Meni je Belupo ovo smješno.

Neki imaju stalno info više od ostalih.
Za današnju ht akviziciju je znalo bar 10-tak ljudi plus njihove žene,punice i susjedi.
isti je slučaj sa Hmst-om.
A da netko zna više i meni se čini.


Sumljivo je to da se kupuje iznad 290 kn bez informacija, bez natječaja, a propao je prošli natječaj po 310 kn…

da, propao je taj 5.-i natječaj bez ijedne ponude…a propao je i 4.-i natječaj bez ijedne ponude…kao i oni prije njega …iste teze piskarao si kod svakog natječaja! pa kako ti nije neugodno?

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Svašta vi pišete. Kupuje se jer je otvoreno tržište. Može svatko od nas kupovati.
Možda je sve teorija zavjere, a možda nije.
Ako je jeftino kupite, ako nije nemojte ili prodajte ako imate.

dima ima a što bi mogla biti vatra?
ne treba uložiti više od par minuta i pročitati koju stranicu unazad.
da se ništa ne događa a to je dugoročno gotovo nemoguće položajna renta vrijedi svakim danom više.
more u uvali lapad se radi toga sve više pjeni,jato morskih pasa sve veće,gladnije…
neki su i odradili druga preuzimanja pa su spremni za najbolju preostalu serviranu večeru po promotivnoj,akcijskoj cijeni.
restrukturiranje je započelo prije koju godinu kroz najveći problem-višak radne snage i za očekivati je dodatne dokaze na dokaze poboljšanja profitabilnosti.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...



Sumljivo je to da se kupuje iznad 290 kn bez informacija, bez natječaja, a propao je prošli natječaj po 310 kn…

da, propao je taj 5.-i natječaj bez ijedne ponude…a propao je i 4.-i natječaj bez ijedne ponude…kao i oni prije njega …iste teze piskarao si kod svakog natječaja! pa kako ti nije neugodno?
[/quote]

Neugodno zbog čega, pa jesam li napisao ili nisam, da je propao natječaj po 310 kn? I da mi je čudno da neko ipak skuplja te dionice, nisam ja, ja ne kupujem jer nemam pojma, da li se radi na riješavanju problema…

kolega slovenac1@ nema potrebe da se pravdate ako ne kupujete zašto ne pupujete.
mi smo kupovali prije prošlog kruga koji je završio kako je završio,očekivali smo prodaju.
ne vidim razlog za razočaranost dapače,prilično sam uvjeren da će ovaj puta biti prodano za skuplje.
temelje za to neću ponavljati ,koga zanima lako će naći.
ako netko ima razloga za nervozu to su oni koji nisu još ušli,ponovo ušli.
zašto?
imamo se pravo nadati,očekivati najbolje rezultate do sad+nastavku prodaje.+ optimizam zapljuskuje market već odavno ne viđenim valovima.
treba li više od toga,nije isključeno da nisam nešto zaboravio…
pri činjenici da smo dioničari jednog od večih bisera jadrana i šire a da se prodaje.
za sada po potencijalu a u nekoj budućnosti i po rezultatima.
tko je nestrpljiv neka ugrabi bolje prilike.
ovdje smo osigurani kao malo tko,ova je imovina procjenjena na 470 po dionici kada je jadran bio bitno manje atraktivan,profitabilan,tražen….
oni koji su procjenili napravili su i procjenu za himr koji je prodan skuplje od njihove procjene.
procjenili su i plat koji je proda za skuplje.
tko želi neka sumnja u tu procjenu.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

gdje je nestala poruka?
nema veze

slovenac1@
nisam ja baš tako siguran da nikoga nije po 310 zanimalo.
izgledalo je i da himr nikog ne zanima po 782 pa je nakon toga bio zanimljiv po 819 zar ne?
najozbiljniji kandidat po meni i po mišljenju večine je vlmr u to vrijeme imao je pune ruke posla sa preuzimanje himr.
ista se situacija ne može ponoviti kada bi sutra bio ponovljen isti natječaj i nema garancije da bi završio jednako.
ne vjerujem da će više biti i početna cijena tako povoljna kako je bila.
očekujem da će biti povečana barem koliko i na himr.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

ovo je samo primjer potencijala van sezone lokacije dubrovnik .
i zašto dubrovnik vrijedi više i zašto se kaže”jedan je dubrovnik”
kupnjom hmst ne kpuju se stari hteli,sobe,posteljina,beštek….
već se kupuje lokacija vrh vrhova mediterana.
ponovit ću ranije izrečeno mišljenje da zemljište vrijedi više od zadnje početne
i da će svi oni koji ne kupe imati razloga za “plakanje” i to žešće
jednog dana kada…

FOTO: U Dubrovniku počinje snimanje “Robin Hooda”, zarada od noćenja 10 milijuna kuna

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

New Report

Close