HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Po svemu izdogađanom hmst je tribao biti bez trgovine na nizim razinama nego sto je sad a on se nakon propalog natjecaja trži i to po vecoj od ocekivane i mislim da ce se pomalo i cijena podizat bez obzira sta za nas sluzbenih novih vijesti nema ali tko kupuje zna zasto kupuje ali tko prodaje nisam siguran da zna zasto prodaje ili prodaje iz očaja!

Pa nije tezko pogoditi za prodavace da logika govori ako je propao natjecaj po deseti put na 310 onda ova cijena na burzi nije losa. Ne zna se da li ce biti novi natjecaj, kad ce biti, da li drzava uopste zeli nesto rijesiti oko imovinsko pravnih pitanja….
[/quote]Mislim Slovenac da mi nista neznamo ali ima vjerovatno netko ko zna nesto ili bar nekakve naznake ima za razliku od nas i taj neko mislim da je isti sta ovih dana kupuje.




Po svemu izdogađanom hmst je tribao biti bez trgovine na nizim razinama nego sto je sad a on se nakon propalog natjecaja trži i to po vecoj od ocekivane i mislim da ce se pomalo i cijena podizat bez obzira sta za nas sluzbenih novih vijesti nema ali tko kupuje zna zasto kupuje ali tko prodaje nisam siguran da zna zasto prodaje ili prodaje iz očaja!

Pa nije tezko pogoditi za prodavace da logika govori ako je propao natjecaj po deseti put na 310 onda ova cijena na burzi nije losa. Ne zna se da li ce biti novi natjecaj, kad ce biti, da li drzava uopste zeli nesto rijesiti oko imovinsko pravnih pitanja….
[/quote]Mislim Slovenac da mi nista neznamo ali ima vjerovatno netko ko zna nesto ili bar nekakve naznake ima za razliku od nas i taj neko mislim da je isti sta ovih dana kupuje.
[/quote]

Ma dobro samo po toj logici, da neko nešto zna i zato kupuje, onda bismo mogli reči isto i za one koji su kupovali po 340 kn pre kraj natječaja, pa se izkazalo, da ne znaju ništa, tako da… Ali ok, bilo bi super, da ovaj put neko zna nešto pozitivno oko hmst….

Hrc, 27.09.2016. u 21:49
Mislim Slovenac da mi nista neznamo ali ima vjerovatno netko ko zna nesto ili bar nekakve naznake ima za razliku od nas i taj neko mislim da je isti sta ovih dana kupuje.

Imaš gore link na liste dioničara i vidi se da nitko ne kupuje tj. kupuju svi.


Imaš gore link na liste dioničara i vidi se da nitko ne kupuje tj. kupuju svi.

To znaci da kupuju oni koji do sada nisu dionicari? Ili je nesto drugo bila poanta?

Htio sam reći da ne kupuje nitko ” veliki ” niti itko sa inside info kako neki ovdje prezentiraju. Prodaju i kupuju cijelo vrijeme mali.

tko god da kupuje na ovim cijenama i ako je 310 target…strasan rizik po meni…
no dzim fige da se to sto skuplje proda!

Na HTV4 upravo prilog o HMST, Turistička klasa emisija.

Zaključak direktora (Balija) je da on, pazite sada, ne zna zašto nije došla niti jedna obvezujuća ponuda, mogao sam mu ja odgovoriti zato što su se radnici uhljebili skupa s tim Balijom pa im i samima paše ova situacija i prave retardirani, a kada se privatiziraju ode to pa pa…

Mogli su barem spomenuti ovdje već navedenu “situaciju” sa zemljištem kao jedan od mogućih razloga al to je ipak HRT…

Zaključak “nounarke” je da se također ne zna zašto nije bilo ponuda, a za budućnost treba vidjeti hoće li opet ići privatizacija, dokapitalizacija ili kako dotična nounarka veli “neko treće rješenje”.

E je mi na predzadnjoj HMST “privatizaciji” fina lova iscurila u 3 minute…..uff…nebi je ja više kupio niti neku sličnu.


tko god da kupuje na ovim cijenama i ako je 310 target…strasan rizik po meni…
no dzim fige da se to sto skuplje proda!

također kolega :top:


tko god da kupuje na ovim cijenama i ako je 310 target…strasan rizik po meni…
no dzim fige da se to sto skuplje proda!

Pa ja bi rekao kolega da je rizik bio kupovati na 320_350 kn

Sad 30 % manje rizik je minimalan..

Ono što ja vidim na gledalici, da se cijena lagano brani ne dižući je preko 270 kn i ispod prodaju oni nestrpljivi…

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE



tko god da kupuje na ovim cijenama i ako je 310 target…strasan rizik po meni…
no dzim fige da se to sto skuplje proda!

Pa ja bi rekao kolega da je rizik bio kupovati na 320_350 kn

Sad 30 % manje rizik je minimalan..

Ono što ja vidim na gledalici, da se cijena lagano brani ne dižući je preko 270 kn i ispod prodaju oni nestrpljivi…
[/quote]

nije da se hvalim, ali ja sam je kupovao još u rasponu po 120 – 250 HRK, tada praktički nije ni bilo likvidnosti, i onda mic po mic do 400 HRK, a pohlepa učinila svoje pa izašao nakon neuspjele privatizacije na 270-280….

Zatišje pred buru?

Nekad se pričalo sto na sat, sada tišina.

Zašto?

Treba li sad pričati?

Da li netko zna da li je jos uvijek upisana hipoteka na Splendid? I dalje se preko interneta ne moze vidjet zk ulozak te cestice.

New Report

Close