HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Neki dan smo pisali što sve država može riješiti u par dana, a kako to izgleda u praksi najbolje pokazuje ovo:

U slučaju DAB-a protiv CERP-a je zbog potraživanja od 50-ak milijuna kuna pokrenut i sudski spor, koji je još uvijek u tijeku, dok je HZMO, nakon ignoriranja njihovog zahtjeva za “posušivanjem” duga i slanja opomene pred tužbu, pomoć u rješavanju odnosa sa CERP-om zatražio kod Državnog odvjetništva RH.

Vaš link …

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Idiotizam, sve navedene institucije su korisnici proračuna i svi njihovi prihodi idu u proračun, samo to treba lijepo rasknjižit i gotovo.

Ok situacija je ovakva, imam dionice hmst, godi mi rast cijene i to da neko kupuje na debelo, ali mi ništa nije jasno. Pre samo 10 dana propao je natječaj jer niko nije htio kupiti po 310 kn više nego očigledno zbog problema koji se ne riješavaju godinama. A sad je kao po samo 15% nižoj cijeni hmst kao za nekoga ekstra zanimljiva iako nema novog natječaja, još manje nekih naznaka, da se išta riješava. Lud zbunjen:-))))


Ivan1902
Jel to treba nešto plaćati tu knjigu dioničara?

Inače da…

150kn po knjizi

Ali pošto su u HMST puni para, i ne znaju gdje će s njima, oni to rade za vas…

http://www.dubrovnikhotels.travel/dionicari16

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.



Ivan1902
Jel to treba nešto plaćati tu knjigu dioničara?

Inače da…

150kn po knjizi

Ali pošto su u HMST puni para, i ne znaju gdje će s njima, oni to rade za vas…

http://www.dubrovnikhotels.travel/dionicari16
[/quote]

Ali tu je posljednja knjiga od 26.8., svi veči prometi bili su kasnije, posle propalog natječaja…

Upada u oci jedna gospoda od blizu 200 kom.
Mozda samo isto prezime?

Knjiga nije 150 nego 125 (100+PDV)

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche



mislite da ce gospoda biti toliko žurna da rješe ovaj problem???
Nece biti toliko žurna ali ce ga sigurno rijesit!
[/quote]
daaaaa imaju 4 godine, valjda im je dosta… hahah

http://www.dubrovnikhotels.travel/dionicari16

Hm zanimljivo, još uvijek nema nekih značajnih promjena osim što je Erste prodao cca 2000 dionica.

Po svemu izdogađanom hmst je tribao biti bez trgovine na nizim razinama nego sto je sad a on se nakon propalog natjecaja trži i to po vecoj od ocekivane i mislim da ce se pomalo i cijena podizat bez obzira sta za nas sluzbenih novih vijesti nema ali tko kupuje zna zasto kupuje ali tko prodaje nisam siguran da zna zasto prodaje ili prodaje iz očaja!


Po svemu izdogađanom hmst je tribao biti bez trgovine na nizim razinama nego sto je sad a on se nakon propalog natjecaja trži i to po vecoj od ocekivane i mislim da ce se pomalo i cijena podizat bez obzira sta za nas sluzbenih novih vijesti nema ali tko kupuje zna zasto kupuje ali tko prodaje nisam siguran da zna zasto prodaje ili prodaje iz očaja!

Pa nije tezko pogoditi za prodavace da logika govori ako je propao natjecaj po deseti put na 310 onda ova cijena na burzi nije losa. Ne zna se da li ce biti novi natjecaj, kad ce biti, da li drzava uopste zeli nesto rijesiti oko imovinsko pravnih pitanja….

New Report

Close