HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Poštovani gospon sused,

hvala što pratite moj opus.

Nakon onakvog debakla natječaja samo "čudan" čovjek može biti zadovoljan.

Vi ste zadovoljni rušenjem cijene od 110,00 kn u jednom danu zbog propalog natječaja?

Lijep pozdrav…


Ja sam dionicar, meni naravno ne odgovara pad. Ali nije poanta u tome, nego da ste promijenili misljenje. Ocekivali ste posle debakla doline, sad ocekujete brda? Zasto? Sta se promijenilo?

Znate što se promijenilo?

Izgleda da ce ovdje drzava procistiti imovinsko pravne odnose skinuti hipoteku sa hotela i onda pustit natjecaj gdje bi pocetna bila veca od cijene proslog natjecaja a natjecaj navodno nebi trebalo dugo cekati a takav scenarij nece se odnosit samo na hmst nego i na neke druge firme koje drzava misli prodati!


Izgleda da ce ovdje drzava procistiti imovinsko pravne odnose skinuti hipoteku sa hotela i onda pustit natjecaj gdje bi pocetna bila veca od cijene proslog natjecaja a natjecaj navodno nebi trebalo dugo cekati a takav scenarij nece se odnosit samo na hmst nego i na neke druge firme koje drzava misli prodati!

Ok super ako je to u pitanju, ali mislim da je to trenutačno više želja nego nešto što se može okvalificirati kao realnost.


Znate što se promijenilo?

Ne znam, šta se realno promijenilo u 7 dana oko hmst?

Nije želja nego realnost!

Dobio sam državljanstvo Republike Slovenije.
Sad sam i ja Slovenac.
Pozdrav.


Dobio sam državljanstvo Republike Slovenije.
Sad sam i ja Slovenac.
Pozdrav.

Svaka čast, sad je razumljivo zašto hmst raste:-)))))))))

Baš gledam knjigu dioničara, ovdje nema ni jednog jedinog fonda, nema ni jedne malo poznatije pravne osobe, sve mali dioničari…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

mislite da ce gospoda biti toliko žurna da rješe ovaj problem???

Ivan1902
Jel to treba nešto plaćati tu knjigu dioničara?


mislite da ce gospoda biti toliko žurna da rješe ovaj problem???
Nece biti toliko žurna ali ce ga sigurno rijesit!

New Report

Close