HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo mi liči na fondovsko trgovanje…veliki nalog lijevo pa veliki nalog desno…kao na HT-u…

Pa netko pojede veliki nalog desno 🙂 …a tako je bilo i jučer…

Pa to sam napisao več jučer, dok večina mrači tu na forumu, neko lepo skuplja količinu sa kupovinom…


Ovo mi liči na fondovsko trgovanje…veliki nalog lijevo pa veliki nalog desno…kao na HT-u…

Inače da sliči na himr posle prošlog propada natječaja kad su se fondovi uklopili na kupovini na 500 kn. Fondova nije bilo zasad medju dioničarima pa tako oni nisu na prodaji, mogu biti samo na kupovnoj strani. Inače za prodavače mi je jasno, da su to takvi, koji su razočarani nad raspletom natječaja, no ko kupuje….




@ValueWalk

Znači ništa od brojeva?

Prolistajte unatrag, nemojte se ljutiti ali ne da mi se pretraživati
[/quote]

Znači više ih ne znate? Ne tražim detaljno, može i otprilike, to biste morali znati na pamet pošto vas ipak zanima dionica, osim ako ne kupujete čisto špekulativno.

Počelo se “nešto” dešavati.
Pitanje je kad će “skočiti”.


Počelo se "nešto" dešavati.
Pitanje je kad će "skočiti".

Pa kako sad skočiti, zar niste pisali, da to ne vrijedi?

Gdje sam je napisao da ne vrijedi?

Molim da me citirate.

Hvala.

Opet veliki nalog lijevo pa veliki desno….hm…vidjet ćemo uskoro da li je koji fond zagrizao za maestralčeke…


Gdje sam je napisao da ne vrijedi?

Molim da me citirate.

Hvala.

“No, vratimo se na temu. Govorim, odnosno, pišem ono što je realno. Nakon ovakvog debakla, i to ne jednog koji se dogodio vezano za prodaju dijela vlasništva ove tvrtke, očekivati brda mislim da nije realno. Očekivati doline je puno realnije.”

Znači promijenili ste mišljenje i sad očekujete brda?


Gdje sam je napisao da ne vrijedi?

Molim da me citirate.

Hvala.

“Izgubljeno vrijeme čekajući i vjerujući da će se doista nešto dogoditi.” Sad očekujete da če se ipak nešto dogoditi?

Poštovani gospon sused,

hvala što pratite moj opus.

Nakon onakvog debakla natječaja samo “čudan” čovjek može biti zadovoljan.

Vi ste zadovoljni rušenjem cijene od 110,00 kn u jednom danu zbog propalog natječaja?

Lijep pozdrav…

New Report

Close