HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Raskokodali se pesimisti ovdje i to baš oko Dubrovnika.
Nova vlada, nova privatizacija, rješit će oni Splendidove hipoteke za 2 dana…
politika blokirala politika će odblokirati. Postoji još jedna opcija, da ostane
privatno. Smješno!
Ovdje je samo odgođeno pripetavanje, trešla se brda rodio se miš
kako bi rekao Mišo Kovač http://www.vecernji.hr/izbori2016/ovo-je-hit-i-ministar-miro-kovac-na-facebooku-priznao-da-ga-je-zabavilo-1112349 (smješno do suza)

Imamo li mirovince u akciji?

ma kakvi mirovinci…da su htjeli preuzeli bi direktno HMST od države kompenzacijama s drž. obveznicama koje imaju

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Kako god neko kupuje na debelo….U ovom slučaju znamo da prodaju oni koji su razočarani nad raspletom natječaja ali ko kupuje i zašto, to je sad pitanje…

ma sad kupuje ekipa kojoj se posrećilo sa HIMR pa očekuju da će isti scenarij biti i ovdje, ALI….

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Mislim da mirovinci sad su na djelu pokusavaju nadonadit sve ono sta nisu na drugim turistima.

NE kupuju mirovinci, dosta više tih laži i navlačenja….

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Država može situaciju oko imovinsko pravnih pitanja kod HMST riješti vrlo brzo AKO ima interes….

Je li itko računao koliko košta kupnja HMST + dug + rušenje i gradnja novih hotela?
Ja nisam pa pitam. Vidim po koliko grade ostali pa mi se ne čini malo, a još uz to treba proći i vrijeme. A tu je i rizik što je vlasnik država.

Ne nagovaram nikoga ništa, ali me zanima izračun i ako je povoljan ja ću se sa RIVP prebaciti ovdje. Do tada, ne vidim razlog zašto bi netko kupovao HMST i/ili HIMR, umjesto RIVP na ovim cijenama.

Recimo jedan plus za HMST, da ne ispadne da mislim negativno, bi možda bio da ako imaju 100.000 kvadrata zemlje(?), a kvadrat na toj lokaciji vrijedi 1000 eura(?) onda HMST vrijedi 100 milijuna eura i onda je ova cijena jako povoljna.

@slovenac1
razumijem da netko nešto pita ili komentira (pozitivno ili negativno) u vezi dionice koja ga zanima, ali čemu služi ovo tvoje neprekidno ponavljanje jedno te istih komentara? želiš temu stalno držati pri vrhu ili imaš nei dnevni minimum postova koje moraš poslati? jer to je već preraslo u pravo spamanje…. (bez zamjerke)

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

kolege,

jedan od ključnih razloga zašto je propao natječaj je I činjenica da se uzusi suvremenog poslovnog, pa ako želite I političkog svijeta ovdje nisu poštivali.
Naime, dan pred izbore administracija na odlasku. nema gotovo nikakav legitimitet.
Danas ga već ima

@boca
pitanje je NAMJENE zemljišta po prostornim planovima jer jedno je ako je to građevinsko zemljište gdje se može graditi hotel, a drugo ako je građevinsko gdje je namjena park, parking ili igralište ili ako uopće nije građevinsko…razlika u cijeni je tada drastična

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

New Report

Close