HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ponude se predaju 11.07.2016. u 14,59h jer svatko ima svog špiclova unutra

svi u isto vrijeme? interesantna i dobra antikoruptivna metoda.

who dares, wins

ministar se loše izražava i zamuckuje. hrvatski standardni jezik mu je nepoznanica.je li ima ponuda. trenutno nema.


ministar se loše izražava i zamuckuje. hrvatski standardni jezik mu je nepoznanica.je li ima ponuda. trenutno nema.

Naravno, niko ne predaje ponudu 10 dana pre roka.

Valjda ce i to brzo da se okonča.

dali je netko ima informaciju koliko bi potencijalni investitor tj kupac ovdje morao jos ulozit da dovede ove hotele na malo visu razinu pa da samim time i pocne vise zaradjivat ?

dali je moguce da ponude budu ispod cijene koju trazi vlada ?

mislim da je trenutna cijena na burzi i cijena koju bi potencijalni kupac mogao plati jako blizu te samim time kratkorocno mozda opasna za ulaz a dugorocno mozda jako dobra cijena, vrijeme ce pokazat.

nemam vise dionice hmst, ulazio ovdje sad bas gledam 13.08.2013 a izasao 24.07.2014

HIMR je prodan…sada ste vi na redu


HIMR je prodan…sada ste vi na redu

Sigurno je to prodano, pitanje je samo da li po 310 ili više…

Slovenac

Imaš neke povlaštene informacije ili samo jeftin d.ruk?


HIMR je prodan…sada ste vi na redu

Da ali ovdje je premija 2% a na HIMR samo danas 30%.

Iznenadilo bi me da VALAMAR ne da ponudu za Maestrale.
Kakva premija 2%, pa to je početna cijena na natječaju.
Možda netko ponudi 500 kn, provjerite cijenu na prošlom
natječaju.
Prodaje se kompleks hotela u Dubrovniku.

Barikb na prošlom natječaju je tražena cijena bila 478 kn i nitko nije predao ponudu zbog toga je i spuštena cijena ovaj put na 309 kn.

Ambijent ni za HIMR na prošlom natječaju niko nije platio 782 kn, a danas je otišlo po 819 kn. Nema veze šta je bilo na prošlom natječaju. A ipak ako je cijena još snižena kakva je na HMST, onda mislim, da je jasno, da če ovo biti prodato. Ne bi me iznennadilo, da isto Valamaru. Ali ovde su još Rusi, koje zanima Dubrovnik veoma.

New Report

Close