HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://www.dubrovniknet.hr/novost.php?id=41888#.Vm8dva24dSF

očito su rusi odustali od maestrala kada gledaju Radeljević..to im je puno prihvatljivije


Pa gde se iz ovog članka može vidjeti da Ruse ne zanimaju Maestrali molim vas lijepo????

Baš naprotiv, meni percepcija sugerira da je Avenue grupa sve samo ne običan “turist” u Dubrovniku i da oni imaju namjeru detaljnije analizirati i ozbiljnije investirati u južni dio lijepe naše.



http://www.dubrovniknet.hr/novost.php?id=41888#.Vm8dva24dSF

očito su rusi odustali od maestrala kada gledaju Radeljević..to im je puno prihvatljivije


Pa gde se iz ovog članka može vidjeti da Ruse ne zanimaju Maestrali molim vas lijepo????
[/quote]

ne piše, samo logika nalaže takav zaključak..

To je samo vaša logika, moja govori drugačije. Nisu Rusi u Dubrovniku zato da kupuju mrvice, nego zato da kupe sve što se nudi. Znamo šta je bilo u Crnoj gori, ali vidječemo…

Svaki novi natjecaj u ovu dionicu dovodi nove spekulante koji su 100% sigurni da ce se hoteli prodati. U prvom natjecaju je jedan slovenski fond kupovao dionicu i oni su isto bili uvjereni da je to gotova prica. Skidali su i po 400kn. A nakon puknuca natjecaja cijena bi dogurala na 150kn, da se nije guru pojavio.

svaki novi natječaj u ovu dionicu dovodi one koji su prodali oko 400 a pisali su ovdje da hmst vrijedi >400 dok nisu prodali ali bi sada kupili po 200 kako bi opet nekome prodali oko 400.
čak su i imali priliku ali im je bilo po 200 preskupo ili nisu vjerovali da će ići novi natječaj ili…
ako smo mi koji smo kupili za 0,6 ili manje od vrijednosti imovine za njih “špekulanti”
kako bi nazvali njih?
investitori?
ulagači?
nastavite niz… :-))

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Već jučer se vidjelo da se ovdje netko sprema na kupnju….vjerovatno je objava o početnoj cijeni već uručena mogučim kupcima!?

Čeka se formiranje vlade i stvar je gotova.
Neka se i ta trakavica završi i neka kupac stigne pripremiti sezonu na vrijeme.

Lako se provjeri, nazvat CERP i pitat jel bila sjednica upravnog vijeća.


Čeka se formiranje vlade i stvar je gotova.
Neka se i ta trakavica završi i neka kupac stigne pripremiti sezonu na vrijeme.

Kao da je sve tako jednostavno…

Kada se izabere novi premijer, Pejnovic mu mora dati mandat na raspolaganje u roku od 15dana, kada mu da mandat, on postaje v.d. i od tada ne smije ni WC papir naručiti cerp a kamoli potpisati bilo sta važno…. I tu priča staje… Onda novi premijer smjenjuje Pejnovica i dok dode novi, pa taj može poništiti natječaj, itd…

Uglavnom, tek sada postaje zabavno…vama bi najviše odgovarali novi izbori…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Kao što je bilo rečeno, tehnička vlada ne može preuzimat obveze, u to ne spadaju ovi natječaji.

Tako je tehnička vlada može prodati HMST i HIMR kao što su prodali Kupare. Jer to nije preuzimanje obaveza nego baš kontra dodatan priliv novca.

New Report

Close