HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da mi je znati tko je ono prodavao po 250,50 neki dan, neka mu je. Takvi likovi bi i one najoptimističnije poljuljale. Svega ima na ovoj burzi.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

taj koji je prodavao na 250 kupovat ce na 350 i proći će dobro!

http://www.vecernji.hr/hrvatska/to-ce-biti-luksuz-kakav-u-hrvatskoj-jos-nije-viden-1030492

jučer sam napisao da neću pisati na ovoj temi do novih značajnijih mat. činjenica ali ako ovo nisu neznam što je?
pišem već duže vrijeme o dolasku ozbiljnog novcu na hr jadran,vjerojatno sam mnogima i dosadio…
Avenue grupa mudro ne želi više odgađati kupnju preostalih “serviranih večera”jer ih je vrlo malo ostalo i jer im netreba nactati koiko je 2+2 kao ostalim “nazovi” kupcima.
tko zna kada opet prilika u dubrovniku,ne u nekom selu 10-20 km od dubrovnika,a kad dođe ta prilika u budućnosti jednog dana pitam ja vas koja će biti cijena?
tome se nadati je prije ludost nego optimizam.
došlo je vrijeme da nazovi kupcima ozbiljan novac ponovo pokaže koji je potencijal hr jadrana,kako se valuira imovina i kako se to realizira i naplati naravno.
platili kupare koliko se traži i obečavaju “luksuz kakav u Hrvatskoj još nije viđen’
ima li tko da im ne vjeruje u sve izrečeno u intervjuu nakon iznesenih planova i jamstava za kupare?

“Kuparima se već neko vrijeme bavi dvadesetak ljudi, a samo smo, recimo, na pripremu master i poslovnog plana potrošili više od dva milijuna kuna.”

na prvu je ovo sa kuparima zvučalo odlično a sa pojašnjenjima iz zadnjeg članka zvuči još bolje
kako se kaže i od boljeg ima bolje zar ne?za optimiste i strpljive.
pesimisti(večina) će već nešto izcrnjačiti.
večina mora biti iznenađena da bi manjina zaradila.tako je bilo tako će biti.svatko ima svoj izbor i neznam za poštenije od toga.
a što reći na izjavu da ih zanimaju maestrali?
pri činjenici da kupuju kupare koje nitko drugi nije htio po trenutnim uvjetima?
pri realnim i izmišljenim “utezima” nazovi kupaca?
samo neka oni i dalje filozofiraju i izmišljaju “utege”?
rekao bi da je Avenue grupa stavila “šapu” i na maestrale.mudro,i pomalo zastrašujuće za ostale.
nebi ma začudilo da se radi straha od blamaže nitko od nazovi kupaca niti ne javi na natječaj maestrala.
a šta će nam više nazovi kupci večera im je bila servirana više od godinu dana,da nisu bili prepohlepni mogli su uzeti a sada mogu plakati ili pogledati koje su to još servirane večere na stolu i pokušati evoluirati.
“evolucija uglavnom ide puževim korakom a nekad u sekundi pri pravim okidačima”napisao sam nedavno.
neka uzmu braća rusi kada neće braća grofovi.
“pohlepa im je pomutila razum” napisao sam nakon prvih propalih natječaja na himr i hmst.
pa su neki raspalili po meni da nisam normalan.
ne tražim isprike,bilo bi im mudro da preispitaju svoju ulagačku strategiju.
kupnja nekretnina u dubrovniku u pola cijene nikako nemože biti loša odluka zar ne?
a sada izgleda da neće trebati dugo čekati da to netko iz kategorije ozbiljan novac plati po procjeni.
večera neće još dugo biti servirana.
za sad je mogući rast bitno veći od mogućeg pada,
kratkoročno je mogući i manji pad cijene u slučaju pada natječaja pa…
strpljivi će se debelo naplatiti prije ili kasnije
kako sada izgleda prije da će prije.
imam dionice možda nisam ili nemogu biti objektivan
možda griješim,nebi bilo…
lp i uspješno trgovanje
do novih značajnih mat. činjenica

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...


Da mi je znati tko je ono prodavao po 250,50 neki dan, neka mu je. Takvi likovi bi i one najoptimističnije poljuljale. Svega ima na ovoj burzi.

Ne znam tko je prodavao, al znam tko je kupio – ja 🙂

Ali mogla bi biti treća sreća![emo_namigusa]

Izbori su tu!Raspisan je natječaj, osobno mislim da immo gotovog kupca uostalom kriteriji su blaži.. mislim sve ide u prilog!

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!

Eto ako mi ljubazno dopustite da se malo pohvalim, prekjučer sam ovdje napisao da idemo preko 300 i da nema šanse da ćemo rok za ponude dočekati ispod te cijene. Tada se još moglo kupiti po 240 i imali smo veliki čep na 260.
Sada predviđam malu korekciju danas popodne ili sutra i onda drugi tjedan preko 300.

A što se tiče ove izjave u novinama, nije me iznenadilo da imaju interes za Maestrale, ali me iznenadilo da tako otvoreno to govore. Stvarno ne znam dal je svrha zaplašivanje drugih investitora, ili jednostavno onako, omaklo mu se u razgovoru s novinarom, i to se dešava.

Rečeno je da natječaj ne ide dok ne bude zainteresiranih,ovdje ih ima,izbori su brzo zar bi se ovi zahebavali da nisu uvjereni da ce proći,mislim da se cijena neće mijenjat ali uvjeti hoće što je najbitnije.Zar turistički sektor nije jedina zdrava grana i vjerujem u uspjeh i imperijala i maestrala.Ova grupacija šta se javila za kupare novac joj nije problem a želju imaju.

nije mu se omaklo. možda je novinar sam izmislio.

Bilo bi zanimljivo i da ovaj put ima više željnih kupaca za Mastrale, pa da bi bilo i nešto nadmetanja u cijeni[emo_smijeh]

http://www.seebiz.eu/gljadelkin-zeli-i-hotele-maestral/ar-121917/

[emo_smijeh]

Ništa novo, samo mi je simpatično kako je ovaj portal složio cijeli članak od jedne jedine rečenice izvučene iz Večernjakovog intervjua. Nije da sadržaj rečenice nije indikativan, ali definitivno sam uvjeren da su autori članka inspiraciju pronašli upravo na ovoj temi foruma, gdje ovakva informacija, koliko god štura bila, nikad ne prolazi nezapažena[emo_smijesak].

Smiješno je, da danas niko ne bi kupovao na 290 kn, a kad če posle 9.11. biti objavljeno, da je Avenue grupa poslala pismo namjere cijena če odmah iči prema 400 kn.

a sta cu kupovat kad je privatizacija propala “sto” puta. ak nisam na 250 necu ni sad. ne vjerujem ovim diletantima na vlasti vise ni pod razno.

sretno svima nutra.

lp

New Report

Close