HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

TREĆA SREĆA Hoteli Maestral opet ‘na bubnju’, je li pronađen investitor?

ako je KHA odustao od kupara,odnosno nije predao ponudu.
možda je to radi hmst koji je “uletio” nekako iznenada a na atraktivnijoj je lokaciji i nije na 99 godina već u trajno vlasništvo?
njihov koločep je blizu pa …
platili ga 75.000 eur isto sobu 3*
hmst je na boljoj lokaciji cijena 90.000 eur i dosta važno u zadnje dvije godine je vrijednost položajne rente narasla svima na jadranu a u dubrovniku još i više.
ako je koločep bio po 75.000 “ok” po meni bi trebalo i hmst po 90.000 trebao biti “ok”
moj najcrniji scenarij radi gore iznesenih činjenica je da se mora spustiti početna cijena na cijenu po kojoj je prodan koločep.
da bi došli do početne cijene sobe od 75.000 eur
početna cijena bi se trebala spustiti za 20% na 380 kn
ne dokazue li to da je država relativno realno postavila početnu cijenu?
zar ne prodajemo svi vlastite nekretnine na taj način?
ima li netko tko počinje prodaju sa 20% nižom cijenom od usporedive transakcije?
zadnja 250 i u slčaju pada natječaja na novom će cijena opet na 250
nije li to win-win?
nije li to poželjan omjer rizik dobit? po trgovini očito nije za večinu.
večina je tu ipak da bude iznenađena a manjina će zaraditi na večini na ovom ili sljedećem natječaju,tako mora biti.
“kupuj kada nitko neće i prodaj kada svi kupuju”???
možda krivo gledam nebi bilo…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

ako je na proslom natjecaju cijena bila 470 kn, ne znam koliko (i da li uopce)bi se mogla sad spustiti, ali sigurno nece 50%
a upravo to je cijena koja je trenutno na burzi, nevjerojatno ali istinito

ako je na proslom natjecaju cijena bila 470 kn, ne znam koliko (i da li uopce)bi se mogla sad spustiti, ali sigurno nece 50%
a upravo to je cijena koja je trenutno na burzi, nevjerojatno ali istinito

kladim se da će “večina” zse investitora i ove godine imati vrlo visoke prinose na crobexu koji je pao.
pogotovo kada nisu interesantne ovakve dionice.
kada bi i bila istina da je malo izgledan uspjeh natječaja kako večine zaključuje nije li smiješno ne uzeti i po zaključku te iste večine “besplatnu”srećku za potencijalni zgoditak,”besplatna” je jer gotovo sigurno možemo reći da će u slučaju pada ići novi natječaj u kojem će opet cijena na,oko 250.
to je potencijalni prinos 50% na 3 mjeseca angažiranog kapitala
neću sad napisati koliko je to godišnja stopa da ne ispadne provokacija.
znao sam da avg zse investitor ne ustaje iz kreveta za <20% godišnje ali ovo mi je ipak neočekivano.
čak su i trejderi "zaheklali",možda ima i boljih prilika,nisam u toku,ne pratim sve.
"potencijalno" je ključna riječ,da nebi ispalo da tvrdim da je to gotova stvar.
biće gotova jednog dana to je jedino sigurno.
tko će i na ćemu i pri kojem riziku zaraditi koliko se potencijalno nudi ovdje do tog jednog dana?
zanima me koliko bi se najduže moglo čekati po mišljenju onih koji imaju dionice ili prate.
dali može biti gore ili dulje čekanje od zarade avg zse investitora u zadnjih 7 godina?
ako može priznaću da je to bila moja najveće kriva zse procjena.
imam dionice koje mi zauzimaju i značajniji dio portfelja od hmst ali nemogu zamisliti uspješnog zse investitora koji u portfelju nema(nije imao) makar i minimalno hmst,himr...
na hmst sve debelo pokriveno iznimno atraktivnim nekeretninama,himr dodatno i profitabilan,praktično niti netreba privatizaciju,od druge godine 60% kapaciteta na 4*.
kako misli avg zse investitor povečati avg prinos.
za mene je to jedna misterija.ni prva ni zadnja ali...
može natječaj i pasti i cijena opet na 200 na par mjeseci do novog natječaja.
mogu i znam čekati do sada mi se debelo isplatilo.
možda griješim,nebi bilo...

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Nema smisla sad razbijati glavu, ovdje je rast neminovan, samo je pitanje sto ce biti okidac:
– da li objava o pristizanju pisama namjere?
– da li objava prodajne cijene?
– ili objava kvartalnog gdje cemo vidjeti reultate sezone?

Okidaci su tu, samo strpljenja. Pisama namjere ce sigurno biti, jer je receno da ce natjecaj biti raspisan kad netko pokaze interes. Rezultati sezone su sigurno dobri, s obzirom da je bila rekordna sezona. A sto se prodajne cijene tice – ako bude smanjena, to je ok, jer je onda i veca sansa da natjecaj prodje.

Za Kupare samo jedna ponuda… Sad sam čuo… Znači nema velikog interesa za Dubrovačko područje…

Jedna obvezujuća?

使用を信頼し、あなた自身の能力の

jedna obvezujuca

http://www.seebiz.eu/kupare-zeli-samo-avenue-grupa-u-suradnji-s-hotelskim-lancem-marriot/ar-121703/

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

Onda mili moji SOLD!

使用を信頼し、あなた自身の能力の


Za Kupare samo jedna ponuda… Sad sam čuo… Znači nema velikog interesa za Dubrovačko područje…

Nije problem interes za dubrovačko područje. Poblem je prodavač…. I g.vno se može prodati ako se daje za dobru cijenu. A ako i za biser tražiš previše, nećeš ga prodati…… Nisu kupci ludi….

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

To samo ide u prilog prodaji

Očigledno uz sve uvijete i jamstva našao se odličan kupac za Kupare. Očigledno je Migra u pravu, dolazi ozibiljni novac na Jadran…

New Report

Close