HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Znači ipak idu novi natječaji sa 20% nižom cijenom. To smo i očekivali. Ali ovaj put izgleda da će ići odvojeno ne sva tri istovremeno. To je već pametnije s tim da bi Maestrali trebali biti prvi na redu. Moja procjena nove cijene 400kn.

napokon su se opametili!
to bi bila onda početna oko 380 kn i to bi već moglo proći [emo_palacg]

Ignore: KressoM, delux

dali je to odgovor što je to znao kupac koji zadnjih dana brutalno čisti ask?
ako je mora se priznati da je na kvalitetnom izvoru.
partizanskim rječnikom
kota 300 mora pasti!
a na današnjih 250 to je 20%
ne zvuči nerealno
to je za trejdere a za nas koji čekamo kraj vrlo obećavajuće jer je izgledna prodaja u sljedećem krugu koji će po iskustvu iz prošlog natječaja biti vrlo brzo raspisan
win-win za kratkoročne i one sa malo dužim horizontom ulagagnja od kratkoročnog.
dolazi proljeće pa i vrijeme je za sunce pogotovo u dubrovniku

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Ma o kakvih 20% pričate, to su puste želje. Večeras ćemo vidjet tko izlazi i ulazi.

je li ovih 750 komada na 255 kn zadnja količina koja je ostala ovom većem prodavatelju što prodaje zadnjih par dana? ako je, moglo bi i to uskoro planuti [emo_namigusa]

Ignore: KressoM, delux


je li ovih 750 komada na 255 kn zadnja količina koja je ostala ovom većem prodavatelju što prodaje zadnjih par dana? ako je, moglo bi i to uskoro planuti [emo_namigusa]

Pitanje je ko od ovih prodaje:
HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./OLBIA INVESTMENTS LIMITED, VRENKO DUBRAVKA, HOTELI BAŠKA D.D. BAŠKA ili IVANOVIĆ IVAN BOŽIDAR

Uh da bar netko poklopi ovo strašilo na asku prije kraja trgovanja a sutra da objave novi krug sa 20% manjom cijenom.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

@golubv
pa skinemo nas par svaki po 100 komada i nema ga više [emo_namigusa]

Ignore: KressoM, delux

polagano, ali sigurno se cijena dionice podiže..a tko prodaje nemam pojma, možda nije ni bitno.jedino bitno je da će se privatizacija dogoditi, da se od toga neće odustati (iako bi ja dao prijedlog Vladi da ona uđe s dokapitalizacijom kao privatni investitor), a cijena je na ovim razinama diskontna. Stručnjaci su procijenili cijenu na 478 kn, uzmimo u obzir da su i pogriješili 30 % (a uvjeren sam da nisu) dolazimo do cijene od 335 kn koja je 35% veća od danas tržišne.
Na koncu, firma posluje pozitivno, ima potencijal kakav rijetko tko ima (pozicija i tradicija), tako da se generalno ne bojim za HMST, pa taman da se prodaja odradi po 200 kn jer će poslije ulaska privatnog kapitala burza sigurno registrirati stvarno stanje koje je uvjeren sam 478 kn.
ova pat pozicija de facto ne odgovara nikome!
Iako imam pozamašan broj ovih dionica, da se mene pita pristao bih na cijenu od 200 kn samo da ih preuzme renomirana firma sa dobrim planom (tipa Adris, Valamar)..Na koncu bi meni i dalje ostale moje dionice koje bi tada puno više vrijedile od cijene za koju ih je država prodala!
eto, to je samo moje mišljenje..

počelo je čerupanje [emo_palacg]

Ignore: KressoM, delux

Ovako je bilo prije 5 godina ali sa velikim dugom,http://www.slobodnadalmacija.hr/Dubrovnik/tabid/75/articleType/ArticleView/articleId/98045/Default.aspx

Cijena je bila 199kn po dionici.


Uh da bar netko poklopi ovo strašilo na asku prije kraja trgovanja a sutra da objave novi krug sa 20% manjom cijenom.

U nadi da će te ovaj put vidjeti moj post ponavljam pitanje, odakle Vam informacija da će cijena biti manja 20% ??????

New Report

Close