HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

netko se prazni po bidu! zna li taj nešto više od nas ili prodaje po onoj “bolje vrabac u ruci nego golub na grani”??

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

Strašljivi se boje dobitka..A trenutno se na ovoj dionici samo može dobiti, a iz čistog razloga što se po ovoj cijeni dobiva imovina vrijedna 470 kn, sa potencijalom samog rasta (turizam općenito raste, a za destinaciju kao što je Dubrovnik nema straha).A između ostaloga, osobno vjerujem da će ovaj put natječaj proći, prvi kandidati su mi Adris i Riviera Adria.No, ukoliko i ne uspije, nema bojazni, cijena možda u jednom trenutku padne, ali generalno ovo samo može gore! Uostalo, najbolje je otić i vidit!

vrijeme za podnošenje obvezujućih ponuda isteklo je u 1500 sati.sve se svodi na čekanje i onu staru..tko čeka taj dočeka.

Špekulanti se zadovoljavaju sa 5-10% profita a mi ostali vjerujemo u turizam te smo dio portfelja uložili i u HMST. Na burzi sam sedam godina i iz iskustva mogu potvrditi da sam najviše uspjeha imao sa dionicama koje nisu visoko špekulativne i u fokusu cijelu godinu a jedna od njih je upravo ova.[emo_smijesak]

Autolik mislim da ima jedna bolja od te, a glasi tko zadnji magarac. Onaj tko prvi sazna objavu moze prodati ili nadokupiti dionice, ostalima je sudbina zapecacena cekicem zse.


Na burzi sam sedam godina i iz iskustva mogu potvrditi da sam najviše uspjeha imao sa dionicama koje nisu visoko špekulativne i u fokusu cijelu godinu a jedna od njih je upravo ova.[emo_smijesak]

[emo_smijeh][emo_zloban]
E pretjera ga, Amere. Imam HMST, ali kao i većina isključivo zbog špekulativnih razloga. Špekuliramo da će uletit bar jedna obvezujuća, budimo iskreni [emo_novac]

Kolega Svrcko, kupio sam podosta dionica nakon onog velikog pada sa 400 na 250kn vjerojatno od plavca po 280kn a s ciljem da privatizacija prođe po početnoj cijeni(478kn)i po svojoj metodologiji vjerujem da je postavljena cijena realna a vidimo da novac nije problem kako domaćim tako još više i stranim ulagačima. Ukoliko privatizacija ne prođe u ovom krugu dionice neću prodavat mogu samo dokupit po podcijenjenoj cijeni dok će špekulanti prodavati a upravo je to razlika između špekulanata i ulagača.[emo_smijesak]

Nije otkupljena ni jedna dokumentacija

http://www.cerp.hr/default.aspx?id=1304

ma ljudi moji jeli ovo moguce da ova vlada u zemlji koja se hoce nazivati turistickom ne moze ni hotel prodati na najpozeljnijoj lokaciji na svijetu I to iz petog puta[emo_bijesan]

A pazite u 6 pokusaju prodaje cijena se ne moze mijenjati, tako da ce i on past ako ga bude. Bas me zanima kako ce pejanovic objasniti te silne padove natjecaja. Ovaj puta se on sam zaklinjao da cijena nije problem i da pojedinci samo cekaju da plate


ma ljudi moji jeli ovo moguce da ova vlada u zemlji koja se hoce nazivati turistickom ne moze ni hotel prodati na najpozeljnijoj lokaciji na svijetu I to iz petog puta

izgleda li vama ekipa iz ove vlade sposobna da nekome proda i polovni bickl?

Nemoj misliti na m2!

Ma ne. Pa hypo fond je skupljao iznad 300kn. Vjerojatno ce branit

New Report

Close