HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

koliko ima još sati trgovanja prije kraja natječaja?
ask se povlači na gore ili mi se pričinjava?
kao da su svi pesimisti prodali.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

malo mi je čudno što nitko ne kupuje,nije valjda da ovi iz uprave mogućeg kupca nemaju likvidnosti ili kupac ne postoji?

U ponediljak je zadnji dan i posto ce ponude ako ih bude dostavljati ce se zadnji moment i mjerodavno će biti trgovanje u utorak

samo da opet ne bude suza! mislim da nitko neće platiti željenu cijenu. niti tu, niti na imperijalu. nadam se da sam u krivu!

Dali sutra istice rok za natjecaj?

Da sutra je zadnji dan za predaju obvezujućih ponuda.[emo_namigusa][emo_namigusa]

Pa na burzi nema suza ni kajanja.

Bude platio 350 ako ne,malo ćemo pričekati kad čujem ove iz lrh da pričaju o 300-400 ml€ onda hmst vrijedi bar 50 ml €.iskreno mogu čekati jer je i tako malo prilika na zse.

Oživljavanje tržišta kapitala i rast burze manifestira se kroz brojne aktivnosti a uslijed pada kamatnih stopa i oporezivanja štednje ljude treba educirati i uvjeriti da dionice nisu kao rulet. Vrlo je važno da ljudi steknu sigurnost da novce povjere fondovima a evo izgleda da privatizacija HMST otvara godinu na burzi sa mogućom uspješnom privatizacijom gdje bi se sa profitom stvorila likvidnost tj. sinergijski učinak bi bio vidljiv i na HIMR/JDPL ili kupnjom drugih dionica povećala njihova vrijednost. Izborna godina je a vidimo ovih dana i pojačanu aktivnost medija u vezi IPO-a kao i gostovanje važnih osoba za burzu, npr.otvorenom je vrlo uspješno gostovao g.Nenad B. danas u nedjeljom u dva g.Saša C.što mi daje određene smjernice prema možebitnim uspješnim privatizacijama. [emo_smijesak]

Odluka o početnoj cijeni i provedbi postupka javnog prikupljanja obvezujućih ponuda za kupnju dionica društva HOTELI MAESTRAL. d.d. Dubrovnik je donešena dana 16.12.2014. godine.
U odluci je između ostalog navedeno i da će se potencijalni ponuditelji pozvati na dostavu obvezujuće ponude za kupnju dionica pisanim putem u roku od 15 dana od dana donošenja ove odluke.
Rok za podnošenje obvezujućih ponuda je 45 dana od dana upućivanja poziva za prikupljanje obvezujućih ponuda.
Što znači da bi sve skupa moglo trajati do 15.02.2015.

http://www.duudi.hr/wp-content/uploads/2014/12/Odluka-HM.pdf

image


malo mi je čudno što nitko ne kupuje,nije valjda da ovi iz uprave mogućeg kupca nemaju likvidnosti ili kupac ne postoji?

Vaše pitanje kolega ima smisla pošto se ipak nalazimo u Hrvatskoj a što ako su investitori iz inozemstva (a potvrđeno je da od tamo ima interesanata) mislite da bi članovi i njihovih uprava bavili se takvim radnjama???

ipak nisu još svi strašljivi otpustili svoje dionice
čega se samo boje da mi je znati pri procijenjenoj imovini na 470 kn?
vjetra ili valova koji bi odnjeli hotele i cijelu obalu?
možda kod investitora naviklih na gubitke prevladava strah od moguće zarade.
natječaj može pasti ali imovina ostaje ili će nestati?
sva sreća za preplašene pa se nađe uvijek netko da ih spasi od tog tereta.
kakobilo cash za dokup sam pripremio jer strašljivih ima i to je dobro
jer bez njih bi zarada bila manja.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

New Report

Close