HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

blacksarah@

preporuka za hmst:držati. navedi ostale dionice kojima raspolažeš.

Cijena se znala. Ja sam ju znao, a onda ju je znala i vecina investitora. Ostalo cemo vidjeti. Dovoljno sam izucavao hmst, da bi se sada prepucavao sa pojedincima koji misljenje temelje na natpisima. 100% sam siguran da od toga nema nista,ali se nadam i zelim da se hmst i himr prodaju po visokim cijenama.

Hvala kanabis i autolik..

@autolik
– od ostalih dionica većina odnosno cca40% je RIVP, a onda HMST,MAIS, VIRO, HTPK, PIKR, HDEL. Slobodno dajte svoje mišljenje / sugestije jer sad tek čitam o svemu i treba vidjeti što s tim. Vrijednost portfelja je cca 200 000kn, novac trenutno ne trebam i rađe ću ga držati u dionicama nego staviti na banku. Ima nešto i DLKV i CEBA no to se toliko srozalo otkada je kupljeno (valjda 95%) i bezvrijedno je da sam mislila da se radi o nekoj grešci..

Kako je itko pri dostavi pisma namjere mogao znati cijenu ako je rok za dostavu pisama namjere bio 26. ožujka, a procjenjena vrijednost objavljena tek 6. kolovoza?

Zaboravili ste na jedan datapoint od strane atpl nakon odustajanja u prvome pokušaju. Naime tada se jasno rekli da je cijena bila previsoka i da je to razlog odustajanja. Osim toga sva ta neriješena pitanja oko zemljišta i dalje su tu. To su sve stvari koji se sada znaju a u prvom pokušaju se nisu znale i to je razlog zašto je cijena na 300 i zašto je to vjerojatno realna cijena dionice.

Pocetna cijena u svim natjecajima je bila 200kn i uvijek je bilo ponuda, iako su hoteli imali veci dug.

Ovo za 330kn uopce nisam rekao. Pazljivije citaj. Rekao sam da danasnja cijena od 240kn je zbog manjeg duga jednaka kao u proslom natjecaju pocetna cijena od 200kn. I vjerujem da ce pocetna cijena opet biti 200kn, jer nemaju to razloga mijenjati, makar nessto vrijedilo i 5x vise.

kanabis

Niste znali cijenu, niste i Vi to jako dobro znate, ovaj iznad post se poslali 3.4.2014. kad je prvi krug završio (trajao je do 26.03.2014.) Nemojte se ljutiti ali ja stvarno ne razumijem čemu sve to, pa pročitajte sami što ste pisali od 3 mj. do kraja natječaja na ovoj temi a što pišete sada, što je bilo s tim hotelima, jel su još uvijek tamo, dal im se nešto strašno dogodilo u tih 3 mjeseca da ste totalno promijenili priču ili je to samo zato što više niste unutra.

Upišete gore u tražilicu Vaš nadimak i sve lijepo piše što ste pisali prije samo par mjeseci a što pišete sada.

Neću više odgovarati na Vaše postove jer nakon Vaših gornjih tvrdnji da ste znali cijenu a ima preko 20 Vaših postova iz tog vremena koji dokazuju suprotno, komunikacija s moje strane tu završava.

Želim Vam puno uspjeha na LRH i RIVP (i ne pada mi na pamet o tim dionicama pisat nešto negativno)

Lp

razmišljam seljački,prosto,da je neka uprava već odlučila platiti 478 kn , to bi znalo 3-4 osobe a to znači priliku za rodbinu da se lagano nakrcava.odgovor se nameće sam.ovog trena još nitko,sudeći po prometu,nije odlučio platiti traženu cijenu.
možda sutra netko odluči ali do danas sam gotovo uvjeren

Filipe vi mozete citirati sto god hocete, ali me ne mozete uvjeriti da nisam znao. Cijena se znala i to mogu potvrditi jos neki clanovi foruma. Vjerujte mi odredjeni krugovi ljudi saznaju nesto puno prije nego se to objavi. I takve informacije ne izlaze u javnost.Dali sam saznao prije ili poslije toga datuma, ne znam. Vjerojatno poslije, jer se procjena koliko se sjecam radila tek u 2 krugu. Da imate sigurnig kupca, cijena bi vec bila na 400. No to sada uopce nije bitno. Sad imate novi krug i nesto reduciranije probleme. Moje misljenje je da 470kn ne moze proci. Cekajte rast i 10 dana prije kraja nekom uvalite. Ono sto je dobro za zse je da hmst nitko nije dobro proucio, tako da nitko od vas ni ne zna za kosturcice u ormaru, no buduci kupci ce sigurno znati. Ne zelim rusiti cijenu, pa svoja saznanja o hmst nisam ni postao od kada sam ga prodao. Samo vidim da je u top20 dosta novih lica koja ocekuju brzu lovu. Sretno!

koliko je Adris – Maistra platio/la Atlanskoj plovidbi hotel – po sobi govorim? Koliko je bila procjena “renomiranih stranih kuća” po sobi i koliko je Maistra platila?
Dubrovnik je čudo[emo_palacg]

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Koliko su platili? Prilozite nam dokument, bez novinskih clanaka. Znate li koliko taj hotel ima prihod po sobi? Znate li prihod sobe maestrala? Znate li da se splendid ne smije prosirivat, a to je najbolja lokacija u uvali? Znate li za hipoteku na hotelu uvali? Nisam znao ni ja, jer ne postoji cak ni u revizorskim izvjescima. Ako hmst nadje kupca u ovakvom stanju, onda ce crobex turist u 2 godine narasti 100%. No trenutno imate sobu u hcvt po 42 000 eur, sto se pokazalo da nije iznimka, jer su sobe u portorozu kupljene za 52 000 eur.

prijatelji moji.iz vaših pisanja može se zaključiti da je rast odradio procjenu traljavo.ne bih u to bio tako siguran.


Koliko su platili? Prilozite nam dokument, bez novinskih clanaka. Znate li koliko taj hotel ima prihod po sobi? Znate li prihod sobe maestrala? Znate li da se splendid ne smije prosirivat, a to je najbolja lokacija u uvali? Znate li za hipoteku na hotelu uvali? Nisam znao ni ja, jer ne postoji cak ni u revizorskim izvjescima. Ako hmst nadje kupca u ovakvom stanju, onda ce crobex turist u 2 godine narasti 100%. No trenutno imate sobu u hcvt po 42 000 eur, sto se pokazalo da nije iznimka, jer su sobe u portorozu kupljene za 52 000 eur.

LOL..kolko ti možeš prazne slame trkeljati…LOL..Znači novinarski članci nisu valjani ali trkeljanja između istaknutih članova akademsko forumaške zajednice jesu? hahahahahahah..

I da se razumijemo, ja ne tvrdim da će se HMST prodati i da je to neka sigurna investicija već samo da je, po meni, početna cijena opravdana i da kada ulazite u akvizicije ne postoji knjižica sa pravilima.
Bumo vidjeli rekli su slijepi

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

New Report

Close