HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

OTP je u jednom danu podebljao za novih 542 komada.
10. OTP BANKA D.D. (52508873833) 2.188 0,42 Skrb. račun

Ovaj je nastavio žestoko, novih 700 komada…
8. OTP BANKA D.D. (52508873833) 2.853

..netko bi jeftinije dokupio danas..[emo_smijesak][emo_smijesak] Legitimna strategija, vidjet ćemo da li će biti uspješna


..netko bi jeftinije dokupio danas..[emo_smijesak][emo_smijesak] Legitimna strategija, vidjet ćemo da li će biti uspješna

Ne razumijem tko Vam brani da lupate po asku i dovedete dionicu u plus?!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Obitelj golub se cijela prebacila u hmst. Sada ce sigurno dionica narasti 😀

Vidim i da gurua ne zanima vise investiranje, nego slekula. Mali krati, malo kupuje

Obitelj Golub se prebacila u HMST na prosjeku 250 i prodala sve po 310. Trenutno obitelj ne posjeduje niti jednu dionicu HMST. To ujedno znači da ti lažeš.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

10 mj.a Dubrovnik već ima rekordan broj noćenja . Potencijal je tu.

Golube samo komentiram izvod od 3.10.

Ja razumijem da je korekcija,ali Maestrali idu u ponovni natječaj gdje izgleda idu s poboljšanim uvjetima za kupca po cijeni od 440 kuna po dionici, kakve veze imaju Maestrali s generalnom korekcijom? Nema tu razglabanja o ovome i onome, cijena se već zna


Ja razumijem da je korekcija,ali Maestrali idu u ponovni natječaj gdje izgleda idu s poboljšanim uvjetima za kupca po cijeni od 440 kuna po dionici, kakve veze imaju Maestrali s generalnom korekcijom? Nema tu razglabanja o ovome i onome, cijena se već zna

cijena se ne zna. ja ju barem ne znam, ali volio bih znati, pa ako me mozete uputiti kako ste došli do 440. po meni nek bude početna i 400 ili i 3550, ali bez uvjeta – ostalo će potražnja i zdrava tržišna utakmica odraditi.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...



Ja razumijem da je korekcija,ali Maestrali idu u ponovni natječaj gdje izgleda idu s poboljšanim uvjetima za kupca po cijeni od 440 kuna po dionici, kakve veze imaju Maestrali s generalnom korekcijom? Nema tu razglabanja o ovome i onome, cijena se već zna

cijena se ne zna. ja ju barem ne znam, ali volio bih znati, pa ako me mozete uputiti kako ste došli do 440. po meni nek bude početna i 400 ili i 3550, ali bez uvjeta – ostalo će potražnja i zdrava tržišna utakmica odraditi.
[/quote]
Po ovome:
“Tako lani nismo prodali HPB jer nismo htjeli spustiti cijenu. Imamo fer procjene tvrtki koje se prodaju. Pod značajnim smo pritiscima da se ide ispod cijene i kod Hotela Plat i kod drugih gdje nije bilo onakvih ponuda kakve smo zamislili, no mi ćemo ponoviti te natječaje, promijeniti neke uvjete ali cijenu firme nećemo mijenjati. Te firme nisu gubitaši pa neka stoje i čekaju sljedeću priliku

Od izdavača Poleta do gospodara nekretnina

Tražili su 478 kn, a ti zaključiš da se cijena neće mjenjati i kažeš da je nova 440 kn?

[emo_palacg]

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche


Tražili su 478 kn, a ti zaključiš da se cijena neće mjenjati i kažeš da je nova 440 kn?

[emo_palacg]


Nije mi se dalo tražiti kolika je, pa sam stavio otprilike. Inače ovdje je išao novi natječaj vtlo brzo nakon nekih 20 dana. Za Imperijal još nema novoga, može biti indikativno.

New Report

Close