HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Meni pase sve
I sada imam +60 kn
Sve iznad je jos bolji plus
I 400 mi odgovara


Imamo još jednog novog igrača u TOP10, priključila se i netko u OTB banci sa 1638 komada i izbacio Carevića sa 10-og mjesta…. Skupljaju se papirići na ovim razinama… Kada objave novi natječaj bez onih nebuloznih uvjeta, evo nas nazad na 400kn u dva dana, kao što smo skočili sa 260 na 320….

OTP je u jednom danu podebljao za novih 542 komada.
10. OTP BANKA D.D. (52508873833) 2.188 0,42 Skrb. račun

ja sam očekivao 340-350 danas. no medjutim, nesto se ne otima ekipa za dionice, barem ne za sad. ide se puno opreznije nego prosli put.

Ćorak. Prejaka prodaja.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Izgleda da oni koji zele skupiti moraju pocet uzimat po asku

Zna se koliko će se tražiti, zna se da se mjenjaju uvjeti, stoga investitori već mogu znati što ih čeka. Ako bude puno pisama namjere jer se cijena već zna, ovog puta bi zaisrta moglo biti zanimljivo.

Tak je
Sad samo treba pricekat kraj mjeseca
No po top10 izgleda da neki nemaju strpljenja
Ili nest znaju

“Tako lani nismo prodali HPB jer nismo htjeli spustiti cijenu. Imamo fer procjene tvrtki koje se prodaju. Pod značajnim smo pritiscima da se ide ispod cijene i kod Hotela Plat i kod drugih gdje nije bilo onakvih ponuda kakve smo zamislili, no mi ćemo ponoviti te natječaje, promijeniti neke uvjete ali cijenu firme nećemo mijenjati. Te firme nisu gubitaši pa neka stoje i čekaju sljedeću priliku”.Mladen Pejnović…..

Od izdavača Poleta do gospodara nekretnina


Zna se koliko će se tražiti, zna se da se mjenjaju uvjeti, stoga investitori već mogu znati što ih čeka. Ako bude puno pisama namjere jer se cijena već zna, ovog puta bi zaisrta moglo biti zanimljivo.

Mislim da će ovaj put biti manje pisama namjere pošto se zna koja je cijena, ali i par njih je dovoljno da se cijena vrati na više razine. Nadam se da će ovaj put uvjeti biti prihvatljiviji.
Početkom 11. mjeseca će sve biti puno jasnije.

Vidim da se stara ekipa polako počela vraćati.[emo_palacg]

Lp

Ti sto ne predaju pisma namjere su naivci. U tom bas i je stos, da svi polude od privatizacija i odustanu, a onda gospon tajkun uzme sebi.

Možda će ovaj put biti još i više pisama namjere jer će pola dioničara poslati pisma da dobiju cijene i uvjete u pozivu….

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

evo resort na Sardiniji od 750 soba otišao Rusima za 180 m€.doduše većinom 4* ali ipak nije top 10 svjetskih lokacija.

New Report

Close