HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.seebiz.eu/rekordni-turisticki-rezultati-u-dubrovniku-u-rujnu-i-devet-mjeseci/ar-96314/

Mislim da ovo neće naškoditi ponudama


Kada smatrate da će mo doznati novu cijenu? Oce li cerp javno otac sa cijenom ili će se opet preko Dubrovačkih novina i sličnih uslužnih sredstava dolazit do informacija???

kada cerp donese Odluku.

mislim da je na ovim razinama hmst zicer,prilikom objave natječaja i informacije koliko je firmi u igri cijena će bar 20% biti veca a da dalje ne govorim

Imamo još jednog novog igrača u TOP10, priključila se i netko u OTB banci sa 1638 komada i izbacio Carevića sa 10-og mjesta…. Skupljaju se papirići na ovim razinama… Kada objave novi natječaj bez onih nebuloznih uvjeta, evo nas nazad na 400kn u dva dana, kao što smo skočili sa 260 na 320….

A prije odluke valjda misle objaviti neku analizu.

ma nema vrememena za analizu:) njima bi trebalo par mjeseci da jednostavne analize odrade..ovdje gori pod petama, petrokemija se mora dokapizalizirati što prije – već su obećane investicije i trebaju krenuti projekti restrukturiranja a novaca, od prodaje hotela, ni na vidiku…

Za dokap Petrokemije će prodati dionice Končara, a ne hotele kao što neki ovdje tvrde.

ma kolega, neće ni končara ni hotela…

čuda se dogadaju – ovako promptna reakcija birokrata nijew videna godinama. dobar znak za hmst, samo tako dalje.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


čuda se dogadaju – ovako promptna reakcija birokrata nijew videna godinama. dobar znak za hmst, samo tako dalje.

istina kolega, reakcija je promptna i pozitivna, ali i dalje smo nekonkurentni birokrati koji se vole uhljebiti u sustavu koji ne kažnjava promašaje.

panic izlaz(koji sam ocekivao u najcrnjem scenariju=0ponuda), ružan osjećaj kada te broker nazove i javi da nema ponuda…nakon toga HIMR je isao u kompletu jer zajedno smo skupa ;))

HIMR otisao po nabavnoj, HMST po 30-ak%+ profita uz veliki ozujak/oziljak na srcu i racunu…….malo mi je 400 bilo..jbg.
prije nego su brojke u obliku novinskih clanaka izašle, 100DEM je bio exit point, ali onda krenu mokri snovi , a ujutro moraš na posao, i to jos u financijsku instituciju 😮

dok ne prodas nisi zaradio, stara narodna.

Vjerujem da se tu još uvijek može zaraditi, ali/but I am gonna go for RIVP.
bolja likvidnost i bolja vrijednost…. na 45,2 sam vani.mozda.
ulaz mi je jos uvijek nizak , uostalom to je dionica koja je nas male neiskusne izgurala, većinom.
glupo bi bilo da prvi dan (ponedjeljak) bude slab, sutra ocekujem prijam kod predsjednika, kakav i doliči 3-5% +-
Od pon-a idemo dalje.
Ako krene buubble boy, a mogao bi, onda cu sa dijelom cekati zadnju cijeu KORF-a.

Sretno svima, lp, i nema predaje.

Auuuuu….a ja skratio

Pejnović

“Pod značajnim smo pritiscima da se ide ispod cijene i kod Hotela Plat i kod drugih gdje nije bilo onakvih ponuda kakve smo zamislili, no mi ćemo ponoviti te natječaje, promijeniti neke uvjete ali cijenu firme nećemo mijenjati. Te firme nisu gubitaši pa neka stoje i čekaju sljedeću priliku”.

Od izdavača Poleta do gospodara nekretnina

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Kako sam i očekivao da se početna cijena(478kn)neće mijenjati već će se olabaviti postojeći uvjeti što je u konačnici ispravna i logična odluka jer je u preuzimanjima praksa da se daje određena premija(cc20%)a što mi onda implicira na…”ipak je ovo Dubrovnik”.[emo_smijesak]

New Report

Close