HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako se početna cijena ne može mjenjati a ni način prodaje,onda ostaje samo promjena uvjeta natječaja, a to znači da sve uvjete treba izbrisati, ili ostaviti samo neke više formalno bez kaznenih odredbi…

početna cijena se i ne mora mijenjati formalno, ali može se realno jako puno stanjiti – i sami ste naveli jedan elegantan primjer. a kombinacija je bezbroj. gdje ima volje, ima i načina.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

sad bi moglo malo i gore .
– plavac ma ko toda kupis dva dobi tri dionice a cijena ista😂

pepe7

DUUDI: uvjeti za kupnju Hotela Maestral tržišno neprihvatljivi

http://liderpress.hr/biznis-i-politika/hrvatska/duudi-uvjeti-za-kupnju-hotela-maestral-trzisno-neprihvatljivi/

Ove su vijesti, po mom mišljenju, bolje od očekivanja. Ako ih ovo iskustvo nečemu nauči i ako uskoro ponovno raspišu natječaj, ali ovoga puta u skladu s očekivanjima interesanata, doista bi se moglo dogoditi da se HMST proda.

Najveće pitanje koje se ovdje nameće je da li će se ovo uspijeti prodati prije izbora? Za ovaj natječaj je bilo potrebno 7 mjeseci, a koliko vidimo, u članku piše da će sad analizirati rezultati ove neuspješne ponude. Ajmo reći da ta analiza traje mjesec dana (znamo da im brzina i nije vrlina), i da novi natječaj opet bude trajao toliko, bojim se da je to preblizu izborima…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

HIMR se sa jutrošnjih 390 kn upravo vratio na 500 kn!
što se ovdje čeka s povratkom na bar 300 kn!?? [emo_smijeh]

moje pisanje nije savetovanje niti preporuka za kupnju/prodaju dionica!

Milanović u ACI želi mirovinske fondove, onda Adrisu bude ostalo novaca da kupi Maestrale jer prilika je sve manje sa takvom položajnom rentom….[emo_smijesak]

Veli premijer i da je ACI u dojenačkoj fazi, da je imovinsko-pravno neriješen i da ga zbog toga nitko ne želi kupiti itd.

Meni se to ne čini baš dobrim vijestima, ali vrijeme će pokazati.

Od konkretnih stvari i dalje stoji da je Dogus kupio gro dionica za 6.400 kn.


HIMR se sa jutrošnjih 390 kn upravo vratio na 500 kn!
što se ovdje čeka s povratkom na bar 300 kn!?? [emo_smijeh]

HIMR se vratio zbog posljednje rečenice iz članaka koji kruže na svim biznis portalima:

“Zasad je jedino poznato da je za Imperial u prvom krugu stiglo 10 pisama interesa, a za Plat 15, a kako Hina neslužbeno doznaje iz turističkog sektora, više šanse za prodaju ima Imperial – za njega se očekuju se dvije-tri jake ponude.”

DUUDI: Uvjeti za kupnju Hotela Maestral tržišno neprihvatljivi



HIMR se sa jutrošnjih 390 kn upravo vratio na 500 kn!
što se ovdje čeka s povratkom na bar 300 kn!?? [emo_smijeh]

HIMR se vratio zbog posljednje rečenice iz članaka koji kruže na svim biznis portalima:

"Zasad je jedino poznato da je za Imperial u prvom krugu stiglo 10 pisama interesa, a za Plat 15, a kako Hina neslužbeno doznaje iz turističkog sektora, više šanse za prodaju ima Imperial – za njega se očekuju se dvije-tri jake ponude."

DUUDI: Uvjeti za kupnju Hotela Maestral tržišno neprihvatljivi


[/quote]

uspješna prodaja HIMR bit će jasan znak da će uspješno proći i novi natječaj za HMST kad se olabave uvjeti za kupce…a onda će se ova cijena od 250 kn činiti smiješno niskom. ja zato kupujem sada, a ti čekaj novi natječaj [emo_namigusa]

moje pisanje nije savetovanje niti preporuka za kupnju/prodaju dionica!

uspjesna prodaja himr ce znaciti samo da je cijena ta koja je odbila investitore, a ne uvjeti, jer su isti identicni kao sto su bili kod maestrala, nebuloza od roka dizanja kategorije soba do astronomskih ugovornih kazni, a koje su mi osobno najnebulozniji dio uvjeta.
da budem iskren, mislim da ni himr nece proci, iako sam danas kupovao na 400 -420, jer smatram da je na toj cjenovnoj razini vec uracunat neuspjesan pokusaj prve privatizacije, kao sto je i slucaj s maestralima na 240-250.

Izgleda da su shvatili-cijena nije problem….

Nakon propale prodaje Maestrala, isto čeka Rab i Plat

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close