HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HMST (Hoteli Maestral d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

e sad je vec pretjerani strah od kupovine ili svi misle da ce kupovat ko Bozo i jos nekolicina po cca 150 , j.b..i ste optimisti

pepe7


Hoteli su In, ovo će se prodat iznad 300 kn no problem. Pa gledajte LRH kupuje čak i van RH i to na neatraktivnoj slovenskoj obali a DUBROVNIK je Dubrovnik, koka zlatna.

samo austrijanci, talijani i slovenci tu mogu časkom skoknuti i provesti vikend. do dubrovnika i natrag imaju što veslati.


Jel to znači da cemo opet imati istu početnu cijenu? [emo_smijeh][emo_smijeh]

kako je regulirano uredbom i uputama da. ista početna cijena.mogu se promijeniti uvjeti, način prodaje, kombinirati načini prodaje, ali bi početna cijena trebala ostati ista. Još dva puta.

ista početna cijena (478 kn)? hm, ako izbace one blesave uvjete oko dokapa i prekratkog roka za dizanje zvjezdica, moglo bi čak i biti valjanih ponuda.
imam filing da bi ovdje opet mogao biti jak skok burzovne cijene čim dođe info o raspisivanju natječaja, tako da ekipi koja prodaje sad po -50% mogu samo reći [emo_zacudjen]

moje pisanje nije savetovanje niti preporuka za kupnju/prodaju dionica!


po toliko se prodaje 4 hotela u Sloveniji, Portorožu sa 460 soba, istina hoteli su u boljem stanju i sa višim prosjekom zvijezdica, i ima 8 ponuda navodno…

To je vec prodano.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Nisu bas isti sektori ali je isti vlasnik…Ako se ne varam kad je vlada objavila natjecaj za prodaju HPB-a nisu definirali niti cijenu niti ikakve uvjete. HPB bas nije bilo kakva banka i poprilican znacaj ima u podjeli bankarskog biznisa. Na obvezujucu se javila Erste sa za vladu ne prihvatljivom cijenom po dionici.
Zasto mislite da bi ovdje trebalo bit drugacije ?…Moze se na natjecaj krenut i bez pocetne cijene.

Pozdrav

svi smo mi Crobex



po toliko se prodaje 4 hotela u Sloveniji, Portorožu sa 460 soba, istina hoteli su u boljem stanju i sa višim prosjekom zvijezdica, i ima 8 ponuda navodno…

To je vec prodano.
[/quote]

Kome?

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!



Hoteli su In, ovo će se prodat iznad 300 kn no problem. Pa gledajte LRH kupuje čak i van RH i to na neatraktivnoj slovenskoj obali a DUBROVNIK je Dubrovnik, koka zlatna.

samo austrijanci, talijani i slovenci tu mogu časkom skoknuti i provesti vikend. do dubrovnika i natrag imaju što veslati.
[/quote]
je, samo što danas nitko više ne vesla. Naime leti se a imate činjenicu da su aviodestinacije naj isplativije jer gosti slabo otkazuju takve aranžmane.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

evo malo brojki

http://www.seebiz.eu/maistra-prilicno-skupo-platila-grand-hotel-imperial/ar-95319/

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...




Hoteli su In, ovo će se prodat iznad 300 kn no problem. Pa gledajte LRH kupuje čak i van RH i to na neatraktivnoj slovenskoj obali a DUBROVNIK je Dubrovnik, koka zlatna.

samo austrijanci, talijani i slovenci tu mogu časkom skoknuti i provesti vikend. do dubrovnika i natrag imaju što veslati.
[/quote]
je, samo što danas nitko više ne vesla. Naime leti se a imate činjenicu da su aviodestinacije naj isplativije jer gosti slabo otkazuju takve aranžmane.
[/quote]

Istra koja ovisi o Talijanima, Slovencima, Ausrijancima i Bavarskoj je imala u srpnju lijepu rupu a Dubrovnik u koji gosti dolaze uglavnom avionom imaju turiste iz cijelog svijeta i tamo rupe nije bilo, tako da to nije uopće usporedivo, Dubrovnik je tu poseban, naravno i cijene koje se tamo postižu, i uz druge razloge da ne nabrajam, sam vjerovao da će ovo proći,ali nije i sada treba čekati novi natječaj…

meni nije jasna ta razlika između procjene brokerske kuće da Maestrali vrijede 478 kn i stava investitora da je cijena velika, naravno točka na i su ovi nebulozni uvjeti tako da je to sada propala prića o privatizaciji hotela u srcu hrvatskog turizma, Dubrovniku…

naravno za očekivati je novi natječaj u idućih 2-3 tjedna i naravno da se kaže javno šta se traži i po koliko, što se tiče sadašnje cijene ona je stvarno prepolovljena i jednostavno je pogodna za one tko sada želi ući u priću a oni koji su unutra baš i nije dostatna da bi izlazili….

ja sam 3 godine unutra i teško je biti pametan, svako neka odluči sam za sebe…

plavac, mi zapravo ne znamo što je presudilo – cijena, uvjeti ili oboje. naravno, sad će cijena morati ići dolje, ali država prodaje za pare i cijenim da će se lakše odreći uvjeta no novaca.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Nek ode 20% dole pa je to opet cca 400 kn. Realno je očekivati novu cijenu na 350 kn a mogli bi nas iznenaditi i sa istom cijenom a labavijim uvjetima, ipak je cijena najbitnija našoj ovisničkoj državi hitno treba fiks inače ne bu dobro. Samo lova.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

New Report

Close