HIMR (Imperial d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HIMR (Imperial d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa ipak su braća grofovi nama hrvatima bliže srcu od braće rusa zar ne?
istina ima i hr otoka gdje ne vrijedi to pavilo.
tako je to u državi sa tisuću otoka.
+ demokracija + još neke sitnice o kojima se nesmije javno bez dokaza a dokazi su kao kod zmije noge.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

dva naloga na bidu. danima bez transakcije. šta ja još na ovoj dionici neću doživjeti ?

who dares, wins

sve je to kamilica za neke preživljene iluzije,zahvate,egzibicije…
ja nisam na bid-u ali ako bi ask bio još malo hrabriji,nebi to bilo za baciti s obzirom na rok ili možda griješim?
🙂

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

bio onaj sa 2xx kom i pobjegao iznad cijene ponude. ovo je eklatantan primjer da mali ne sudjeluju u ničemu. dok su fondovi krčmili tuđe bilo je i prometa. sad opet čekamo šta će njima pasti na pamet. kad čovjek čita ovaj forum može steći krivi dojam da tu neki investitori razmijenjuju iskustva. baš suprotno. postoje ljudi koji su stekli dionice na nekakav čudan način (tipa kuponska privatizacije, ošteta za oduzetu imovinu, naslijeđe i td.) nešto malo onih koji su riskirali svoje žive novce i velika većina zaposlenici kod institucionalnih investitora. oni trolaju po zadatku. plaćica ide zaradili štogod ili ne. i sad ispada da smo se ja i ti dopisivali sa nekim zaposlenicima u raznim financijskim institucijama. ovakav ekstra profitabilan posao radiš za plaću !? nemaš m.uda uzeti bar 100 000 kn krede i okladiti se ? kapitalizam je za.ebana stvar.

who dares, wins

možda i jesu oni koji su znali koji će se potezi vući i uložili nešto svojega?
bilo je prilične količine raznih sumljivih iluzija.
važno da nisu ovo isporučili nekome ispod 500 kao što je u početku izgledalo da je plan.
a možda je i bio.
nekad u prošlosti to je bilo prije pravilo nego iznimka.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...


bio onaj sa 2xx kom i pobjegao iznad cijene ponude. ovo je eklatantan primjer da mali ne sudjeluju u ničemu. dok su fondovi krčmili tuđe bilo je i prometa. sad opet čekamo šta će njima pasti na pamet. kad čovjek čita ovaj forum može steći krivi dojam da tu neki investitori razmijenjuju iskustva. baš suprotno. postoje ljudi koji su stekli dionice na nekakav čudan način (tipa kuponska privatizacije, ošteta za oduzetu imovinu, naslijeđe i td.) nešto malo onih koji su riskirali svoje žive novce i velika većina zaposlenici kod institucionalnih investitora. oni trolaju po zadatku. plaćica ide zaradili štogod ili ne. i sad ispada da smo se ja i ti dopisivali sa nekim zaposlenicima u raznim financijskim institucijama. ovakav ekstra profitabilan posao radiš za plaću !? nemaš m.uda uzeti bar 100 000 kn krede i okladiti se ? kapitalizam je za.ebana stvar.

super

dragi kolege,
predao na skdd papire.
to znaci da sam do daljnjega s ovom dionicom van i prestaje svaki interes kao i citanje bilo cega na ovom topic-u..
tko ostaje nakon ponude, zelim mu puno srece a svima koji izlaze, nadam se da su nesto zaradili.
Sve naj u 2017!

Na formularu je ostavljeno mjesto za moj račun kod SKDD, ali iznad toga su oni naveli već moj banku i broj računa, to znači da ne moram ništa dodatno prijavljivat? SAmo količnu potpis mjesto i ovjereno šaljem?


Na formularu je ostavljeno mjesto za moj račun kod SKDD, ali iznad toga su oni naveli već moj banku i broj računa, to znači da ne moram ništa dodatno prijavljivat? SAmo količnu potpis mjesto i ovjereno šaljem?

ako su ti podaci tocni-da!

KUPNJE (208) – HIMR-R-A PRODAJE (54) – HIMR-R-A

nema ni bida ni ask-a !!!

who dares, wins

neke kolege su mi se obratile na privat i očito nisu dovoljno upučeni.
neka svi koji su odlučili otpustiti(prodati) dionice u ponudi provjere dali su im dionice na slobodnoj poziciji,odregistrirane.
odnosno ona količina koju žele otpustiti,prodati u ponudi.

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

[color=#175189]Ova poruka je premještena iz teme: HUPZ (HUP Zagreb d.d.)[/color]

Kupio HIMR, dobro zaradio i prodao RIVP-u.

Tko ostaje želim svu sreću i mislim da će mu
za 5 godina biti veliki osmijeh na licu, jer će
dodatno zaraditi.Dolaze još bolje cijene, ulaganja i optimizacija.
Ove finte sa cijenom smo već vidjeli, tko je strpljiv profitirat će
jer ova dionica će zarađivati sve više. Ne može se očekivati
neka likvidnost, ali za dugoročne po meni odlično ulaganje.
O skrivenim vrijednostima da ne govorim.

New Report

Close