HIMR (Imperial d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HIMR (Imperial d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Isplata dioničarima najkasnije 28. prosinca 2016.

Upravo primio od SKDD ponudu ponuditelja(AZ mirovinskog fonda). U ponudi kazu da skines KA POP obrazac sa interneta tako da u biti cijeli formular treba sam popunit,a ima stvari oje jednostavno ne kuzim. Npr. broj pruzimanja….

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Upravo primio od SKDD ponudu ponuditelja(AZ mirovinskog fonda). U ponudi kazu da skines KA POP obrazac sa interneta tako da u biti cijeli formular treba sam popunit,a ima stvari oje jednostavno ne kuzim. Npr. broj pruzimanja….

Nije li “KA-POK” a ne “KA-POP” ?
a da nije “Broj ponude” umjeto “broj pruzimanja”
Ako da onda to “Određuje SKDD” kako pise kasnije u WORD dokumentu.
P.S.
Ja nisam nista dobio ali vjerojatno tebi u Indiji (ili gdje jesi sada vec) stize prije
🙂

KA-POP

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Ok onda su ovo upute…
I opet:
“Broj preuzimanje – Određuje SKDD”
🙂

Osim sto oni broj preuzimanja ne znaju,tj makar ga nisu znali jucer.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

broj preuzimanja 20236
http://www.skdd.hr/portal/f?p=100:2:257102973128::::P2_SEC_CODE,P2_PROCESS,P2_PROCESS_VALUE:18DUJY,10,4918

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Uglavnom, i dalje je sr.nje sa dionicama onih ljudi koji su 1996. upisali ili otkupili dionice uz popust na godine staža tijekom privatizacije, a to su im bile sekundarne dionice (primjerice moj je otac MORAO kupiti dionice poduzeća u kojem je radio, a koje je kasnije uništeno, ali je iskoristio priliku i za svaki slučaj upisao HIMR-R-A koje konačno nešto vrijede, ali ne može raspolagati s njima).

Prema informacijama CERP-a (01/6346324), te dionice se ne mogu prodati, niti je potrebno slati KA-POP obrazac za prihvaćanje ponude, jer ih je CERP blokirao.
CERP niti nakon 20 godina nije bio u stanju riješiti situaciju, tj. status tih dionica i ne zna što će s tim dionicama i njihovim dioničarima.

halfte trinken, halfte Šarcu geben


Uglavnom, i dalje je sr.nje sa dionicama onih ljudi koji su 1996. upisali ili otkupili dionice uz popust na godine staža tijekom privatizacije, a to su im bile sekundarne dionice (primjerice moj je otac MORAO kupiti dionice poduzeća u kojem je radio, a koje je kasnije uništeno, ali je iskoristio priliku i za svaki slučaj upisao HIMR-R-A koje konačno nešto vrijede, ali ne može raspolagati s njima).

Prema informacijama CERP-a (01/6346324), te dionice se ne mogu prodati, niti je potrebno slati KA-POP obrazac za prihvaćanje ponude, jer ih je CERP blokirao.
CERP niti nakon 20 godina nije bio u stanju riješiti situaciju, tj. status tih dionica i ne zna što će s tim dionicama i njihovim dioničarima.


Mozda necete vi to uspijeti monetarizirati…ali netko iza vas nsljednika oce.
stoga posaljite vi KA-POP svejedno kao zahtjev na skdd i dobijte odbijenicu. S njome cete sutra moci dokazati da ste htjeli prodati …i da je to iznos s tim i tim danom …. jer sam uvjeren da ce se ovi iz CERPA kasnije kvaciti za bilo sto samo da vam umanje iznos koji trebaju dati…jer po meni stetu vam radi cerp!
nedajte se i sretno!

9. AGRAM LIFE OSIGURANJE D.D. (1/1) 8.015 1,26%
10. INTERKAPITAL VRIJEDNOSNI PAPIRI D.O.O. 5.774 0,91%
bome ovi to dobro skupljaju. pitanje je da li se misle toga riješiti u javnoj ponudi ili imaju neki drugi plan?

who dares, wins

Molim vas ako neko sigurno zna, došla mi je ova ponuda za otkup dionica i koji je rok sada za prihvaćanje.
Negdje sam pročitao 28 radnih dana, a mislio sam da je 15 dana.


Molim vas ako neko sigurno zna, došla mi je ova ponuda za otkup dionica i koji je rok sada za prihvaćanje.
Negdje sam pročitao 28 radnih dana, a mislio sam da je 15 dana.

U samoj ponudi ti piše – 28 dana.

[i]"Reality is a cloud of possibilities, not a point."[/i]

New Report

Close