HIMR (Imperial d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HIMR (Imperial d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja sam svoju dividendu dobio….sada cekam finale ove price i jos samo malo u HR dionicama…i tada cao ljudi…mozda nekom drugom prilikom…ako i tada…



novi ulaz u top 10. baš sam ih danas nešto pominjao na drugom topiku. viš vrag nikad ne spava.
INTERKAPITAL VRIJEDNOSNI PAPIRI D.O.O.

Ha, ha, sad kupuju a dok je HIMR bio na 450 su ga prodavali
[/quote]
pitaj ti boga kome su oni prodavali i od koga sad kupuju i za čije novce. ovi nisu naivci.

who dares, wins

… zna li netko ili može procijeniti kada okvirno možemo očekivati pisma od strane kupca/odvjetnika vezano za prodaju dionica po obvezujućoj ponudi!? tnx…


pitaj ti boga kome su oni prodavali i od koga sad kupuju i za čije novce. ovi nisu naivci.

Ja sam od njih kupio par stotina komada po toj cijeni – zato znam. Znaju napraviti analizu tvrtki ali nemaju pojma kuda će tržište. Uostalom baš ih briga – žive od provizije.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]



pitaj ti boga kome su oni prodavali i od koga sad kupuju i za čije novce. ovi nisu naivci.

Ja sam od njih kupio par stotina komada po toj cijeni – zato znam. Znaju napraviti analizu tvrtki ali nemaju pojma kuda će tržište. Uostalom baš ih briga – žive od provizije.
[/quote]
malo ste kontradiktorni. ako žive od provizije onda su kupovali ili prodavali za nekoga. zar ne? ja ih sad prvi put vidim u top 10 pd tim imenom. u zadnje dvije godine je skoro pa nemoguće da bi mi to promaklo.

who dares, wins

Kolovoz 2016 Rab + 9,4% nocenja.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Sjela dividenda za dobit 2006. godinu :)))
Podatci….

Vaš link …

who dares, wins

NJEMAČKI VOJNICI ŽIVI ZAZIDANI NA OTOKU RABU (dugo skrivan zločin)

slijedi nam precesija


NJEMAČKI VOJNICI ŽIVI ZAZIDANI NA OTOKU RABU (dugo skrivan zločin)

glupost čista. za početak trebalo bi i uhvatiti 3500 živih švaba.

who dares, wins

Ova dionica je i dalje odlična kupnja.
Siguran rast od 2% najmanje

Ova dionica je i dalje odlična kupnja.
Siguran rast od 2% najmanje

New Report

Close