HIMR (Imperial d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HIMR (Imperial d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

tanka je granica izmedju argumentirane pristojne rasprave i bezobrazluka. ti si je presao vec u 2 postu .
na temi ingr imamo dovoljno luzera koji ljece komplekse, ne treba nam jos 1.
“radije odobravam kolegama nego se upustam sa njima u raspravu”.stara burzova izreka.
svako dobro zelim i naravno uspjesno brojanje naloga jos koju godinu,pa mozda dokucis tko je kome prebacio 2k komada i na tome dodatno profitiras.
ne sumnjam u tvoje sposobnosti brojanja naloga. 🙂 zakljucujem raspravu sa moje strane

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

za manje od mjesec dana bar 70% dionica će imati prva tri u top 10. ti tu pričaš o distribuciji. ja ne vidim zašto si u opće započinjao raspravu koja je totalno besmislena.

who dares, wins

Da li je sjela nekome dividenda?

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Na Zabi nije sjela, a mislim da su rekli do 23.9. ?


Na Zabi nije sjela, a mislim da su rekli do 23.9. ?

Rok je bio 24.09., subota

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Samo pošaljite podatke na info@imperial.hr tel. 051-667-712 (nema potrebe gnjavit telefonom)
Sami rade isplatu, osobnu i karticu t.r. Ne ide putem SKKD.

Moj propust, tek sada vidim da je još 21. sjela

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche


Samo pošaljite podatke na info@imperial.hr tel. 051-667-712 (nema potrebe gnjavit telefonom)
Sami rade isplatu, osobnu i karticu t.r. Ne ide putem SKKD.

Hvala puno!

@Funky
Kako ti se da slat mail za tu sicu.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!



@Funky

Kako ti se da slat mail za tu sicu.

a eto … skoro da ne bi … pa ipak budem.
A da mi ti das JOS upola od te sice?
Ha?
🙂

novi ulaz u top 10. baš sam ih danas nešto pominjao na drugom topiku. viš vrag nikad ne spava.
INTERKAPITAL VRIJEDNOSNI PAPIRI D.O.O.

who dares, wins


novi ulaz u top 10. baš sam ih danas nešto pominjao na drugom topiku. viš vrag nikad ne spava.
INTERKAPITAL VRIJEDNOSNI PAPIRI D.O.O.

Ha, ha, sad kupuju a dok je HIMR bio na 450 su ga prodavali

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

New Report

Close