HIMR (Imperial d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HIMR (Imperial d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

šta je tu bilo transparentno? muljaže preko bezbroj računa, kombinacije sa slovencima, austrijancima i mirovincima? stari ath je cca 1500 i na bazi novog poslovanja izlazak prije toga je tak, tak rezultat. jedino što mi se čini da ni mirovinci ne budu smjeli u narednu godinu kupovati skuplje od 819 jer zajedno sudjeluju u ponudi. no ako maistra može dati 300mkn za novi hotel, cifru za rekonstrukciju hotela park još nisam našao isplati se ovde biti malo dugoročniji.

who dares, wins

Ok, krivo sam se izrazio, mislio sam da poštuju male dioničare i burzu. Barem su do sada.



koliko sam shvatio na brzaka ni u jednoj obavijesti ne piše 819 već samo nominala 400. pametnome dosta.

🙂 da, ali ipak ne bude više od 819 🙂
Aj da je na burzi više, s obzirom da je Valamar dosta i transparentan, možda bi i ponudio, ovako nema razloga. 😉
[/quote]

O čemu to vas dvojica? Kupili su preko 50% po cijeni 819, imaju obavezu da daju ponudu za preuzimanje po 819. Tržište je tome primjerno i odreagiralo sa rastom na 800 kn.

Slovenac, ma ja samo kažem da neće ponuditi više od 819 na što je aludirao verdi.


Slovenac, ma ja samo kažem da neće ponuditi više od 819 na što je aludirao verdi.

E onda sve ok:-)))) Naravno da ide ponuda po 819, onda jedna godina ne može, a poslije mogu i više ali zašto bi. Mogu u toj godini i odraditi kakav dokap po 100 kn napr, pa bi oni koji neče prodati i ne bi kupovali dionice iz dokapa lijepo izgubili…Ili ne urade ništa, pa če to biti za par godina super dionica, ko bi znao…

819 je sigurna cifra. nakon toga po logici stvari dionica bi kratoročna trebala pasti na nekih ajde recimo imaginarnih 700 i poslije svega toga početi tražiti svoju realnu vrijednost zasnovanu na poslovanju, manjem ff, ostalim tržišnim uvjetima, odokativnoj analizi, gledanju u grah ili salijevanju olova. neke od ovih metoda baš nikome ne bi preporučio ali nikad ne reci nikad. zato je ovo burza.i nešto mi govori da je ovo džabana. sad koliko tko ima vremena i živaca sve to dočekati.

who dares, wins

aloooo menadžerčići i brokerčići. ajmo to malo preko 800. kako vam više nije dosadilo? pa to su samo tuđe pare. da dotaknem novi ath pa odo van. sunčan je dan imam ja i drugog posla osim nadhjebavanja s vama.

who dares, wins

Ispali iz Top 10:
ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D.
juče još i blok transakcija. sve zajedno preko 5000kom. niko ne podebljava u top 10?! ove dionice ko da u zemlju propadaju.

who dares, wins


Ispali iz Top 10:
ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D.
juče još i blok transakcija. sve zajedno preko 5000kom. niko ne podebljava u top 10?! ove dionice ko da u zemlju propadaju.
to ti se zove distribucija

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

ja sam do sad mislio da distribucija ide na sitno, a ne po 2000 u komadu ?! netko od nas dvojice tu izgleda griješi. ja već nekoliko godina znam i tko. šta ti misliš ko griješi?

who dares, wins


ja sam do sad mislio da distribucija ide na sitno, a ne po 2000 u komadu ?! netko od nas dvojice tu izgleda griješi. ja već nekoliko godina znam i tko. šta ti misliš ko griješi?
krivo si mislio . bitno je kome se vise zuri, kupcima ili prodavacima.a brojanjem naloga na gledalici to sigurno neces dokuciti.a dali je mirovinac a prodao mirovincu b tih famoznih 2k kom i tko je u pravu .kome je to bitno??? samo brojacima naloga ,,nisam taj.

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

kad budeš uložio koju kunu u ovo npr . kao ja onda o ovome možemo razgovarati ravan sa ravnim. sjećam se onih tvojih “insajderskih” info da ovo neće ići preko 500kn. ne mogu shvatiti tvoje porive da komentiraš nešto gdje nisi involviran matrijalno. to ti je kao da ja sad idem na ingru i seruckam tamo da je to smeće od dionice, što i jest. ali ja tamo nemam ni kune uložene pa mi se baš i fućka za tim. i sad da ne izvrćemo teze da li se tu dešava akumulacija ili distribucija? to je valjda i slijepcu jasno. ja da sam tako ulagao kao što si si ti zamislio danas bi bio leba gladan.

who dares, wins

New Report

Close