HIMR (Imperial d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HIMR (Imperial d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Oni koji su prodali po 720 su mozda zaradili negdje drugdje…nikad neznate…Glavno je da se novac vrti 🙂

Pozdrav


15% u nekoliko dana, pa bilo je doduše dosta takvih ovih dana, onaj HHLD je luda dionica, luduje kao luda ovih dana

Logično je da će čistiti po 800 kn i/ili više, tako da oprezno s nalozima.


Logično je da će čistiti po 800 kn i/ili više, tako da oprezno s nalozima.

mnogi još ne vjeruju, pa se guraju

Evo ide ponuda i stoji naravno: da će objaviti ponudu za preuzimanje preostalih dionica društva
IMPERIAL d.d. AZ obvezni mirovinski fondovi sada drže 9,45% dionica IMPERIJALA d.d.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/SM25VE8ce67ruv49tldfUw==.pdf

使用を信頼し、あなた自身の能力の

ide ponuda za sve po 819, znači bez 1200 ništa od trgovine

Do sad se u ovakvim situacijama cijena do ponude stabilizira koji postotak ispod.
Ja, kako se sada stvari cine, s ovim preostalim dijelom sto imam cekam ponudu.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

čestitam svima koji su izdržali,prepoznali ovu odličnu priliku kakva se ne pruža često u životu.
bila je to velika prilika prije svega radi vrlo malog rizika ,Bv (i to nerevalorizirani)koji nije padao ispod 450,praktično nekretnine prvi red na biseru mediterana.
nudila se prilika kupnje po 160(120 u zenemarivim količinama),na 200 se je moglo kupovati u desecima tisuća kom.
u više navrata sam napisao da još nije vrijeme za prodaju.
došlo je vrijeme da se razmisli o toj mogućnosti
neću davati svoje mišljenje što je najbolje napraviti u ponudi jer svatko ima svoju različitu životnu situaciju na temelju koje će odlučiti.
ostaviti ću barem mali dio dionica kako bi sa legitimnim pravom mogao nastaviti učestvovati
u raspravi na ovoj temi.
sretno svima koji će otpustiti sve.
želim se ispričati za sve neprimjerene tonove s moje strane ako ih je bilo.
sve je bilo u “žaru” i u najboljoj namjeri,potaknuto velikim stupnjem uvjerenosti u vlastite agrumente.
respect

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

Migra stara izreka kaže da se strpljivima otvaraju sva vrata. Iskreno čestitam!

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Napokon jedna dobro odradjena prodaja . Nadam se da nece bit sad politickih opstruiranja i podmetanja.
Svaka cast i Valamaru na transparentnosti i ocitovanju kako ce obajavit javnu ponudu za otkup svih presotalih dionica. Vrlo vjerojatno po istoj cijeni i vrlo vjerojatno odlazak s burze HIMR-a. ..ali dobro…ostat ce nam u lijepom sjecanju 🙂

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Napokon jedna dobro odradjena prodaja . Nadam se da nece bit sad politickih opstruiranja i podmetanja.
Svaka cast i Valamaru na transparentnosti i ocitovanju kako ce obajavit javnu ponudu za otkup svih presotalih dionica. Vrlo vjerojatno po istoj cijeni i vrlo vjerojatno odlazak s burze HIMR-a. ..ali dobro…ostat ce nam u lijepom sjecanju 🙂

Pozdrav

Nema micanja sa burze, to je sigurno s obzirom da je i AZ uključen

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

doista, to bi bila vrhunska budalaština da mirovinci udu u dionicu i onda je delistaju. pa mirovinci ne mogu držati delistane dionice, to valjda je jasna stvar

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

U slucaju prelaska 95 % otkupe sve ostale dionice i ukljuce Imperijal d.d. u Rivp-r-a…Sve je moguce

Pozdrav

svi smo mi Crobex

New Report

Close