HIMR (Imperial d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HIMR (Imperial d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Izjava ministra turizma u novinama objavljena DANAS da je vrlo zadovoljan da Valamar preuzima HIMR i
da će DUUDI CERP donijeti odluku SUTRA. Izjava prilikom posjete Rabu i fešte jučer, izvolite pročitat.

Sinoć u emisiji Turistička klasa…puna Padova puni svi kapaciteti HIMR. Ovo ne može nitko više blokirati.
Samo je pitanje da li prodati po 819 ili držati i jedino o tome razmišljam. Danas je sjednica uprave RIVP.


http://www.hanfa.hr/izdavatelji/HR/obavijesti_rukovoditelja/2410/2016_07_25-347268_pdf.pdf evo i ovaj lik prodao

Pitanje.
Zasto pise “otpustio” a ne “prodao”?

Dakle sutra će Boban Upravnom vijeću CERP-a predložiti odluku hoće li ili pak neće prihvatiti obvezujuću ponudu Valamara za rapski Imperial. Piše u tiskanom izdanju Poslovnog dnevnika , pod naslovom “Tomislav Boban: Kočilo nas je čak i Ministarstvo gospodarstva”

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


http://www.hanfa.hr/izdavatelji/HR/obavijesti_rukovoditelja/2410/2016_07_25-347268_pdf.pdf evo i ovaj lik prodao

ja ne razumijem kako lik sa toliko malo dionica u opće može biti u nadzornom odboru? koji su kriteriji da se dođe u taj nadzorni odbor? kad će mo više prekinuti sa tim socijalizmom i uspostaviti kapitalistička mjerila u društvu. znači koliko imam imovine toliko valjda imam i prava, a o svemu drugom možemo o tom po tom.

who dares, wins


Izjava ministra turizma u novinama objavljena DANAS da je vrlo zadovoljan da Valamar preuzima HIMR i
da će DUUDI CERP donijeti odluku SUTRA. Izjava prilikom posjete Rabu i fešte jučer, izvolite pročitat.

Može li vir ili još bolje scan? puno hvala!

Tomislav Boban: Kočilo nas je čak i Ministarstvo gospodarstva

evo našao sam, u okviru:)))

http://www.novilist.hr/Vijesti/Regija/Otoci/Otvorena-15.-po-redu-Rabska-fjera-Trodnevno-putovanje-u-proslost

Malo neizvjesnosti oko prodaje Imperiala Valamaru pojavilo se prije nekoliko dana kada Državni ured za upravljanje državnom imovinom nije donio konačnu odluku o tom pitanju. Jedini ponuditelj ipak će postati i novi većinski dioničar, što je jučer potvrdio ministar turizma Anton Kliman.

– DUUDI će donijeti odluku u srijedu. Ponuda za Imperial je jako dobra i dobra tvrtka koja će ga preuzeti će još bolje brinuti za destinaciju Raba – rekao je ministar.

kolege,

kako nemam gledalicu, ljubazno molim info o nalozima na kupnja/prodaja.

Hvala unaprjed

Očekivano, ipak se Himr prodaje Valamaru…

@Verdi – jasno vam je sve – kriteriji za taj NO su bili kao i za zaposlenje u Imperialu= potpuno nepotistički i socijalistički…kad bi barem Valamar propuhao i očistio to malo

Zanimljivo kako se ovako javno prica o cjenovno osjetljivim podacima.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Ministar nije rekao ništa novo. Radi svoj posao.
Game is over.
Uglavnom nema trgovanja po 750, iako je 819 zajamčeno.
Ne isplati se dignut iz kreveta za tu siću.
Čak ni fondovi. Mješoviti, dionički, mirovinski, bilo kakvi.

New Report

Close