HIMR (Imperial d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska HIMR (Imperial d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A tko preživi do kraja osmog mjeseca ima i 3,00 kn dividendice
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/FhjZd11dBKvgnY05Ungm4Q==.pdf


članak XIII :
http://www.cerp.hr/UserDocsImages/Oglasi/Imperial.pdf

Naravno u svakom javnom razpisu obično stoji taj člen, ako bi jedini koji bi ispunio sve uvijete bio neko sumljiv iz bilo kojega razloga…, no Valamar je sasvim nešto drugo….

U međuvremenu sam ostao bez casha – pih.
Izgleda da će ovdje opet biti dobra prilika za kupnju.
Nisam očekivao da će CERP raditi gluposti.
Ovdje je samo tzv. politički rizik, ali vrlo ograničenog trajanja.
Iako nisam zadovoljan što ne mogu dodatno kupovati, lijepo je imati puno ovo dionica i kada cijena pada 🙂

Barikb@
bilo je više situacija na ovoj dionici kada se je trebalo žrtvovati i spašavati ljude u nevolji.
učestvovao sam u večini njih,istina je da se “dobro dobrim vrati” 🙂
i opet sam spreman u skladu sa svojim mogućnostima solidarno pomoći da preuzmem dio tog nepodnošljivog “tereta”

moja analiza(i logika) kaže 15-20 mil kn dobit za 2015.
ali to ne znači nužno i rast cijene dionice jer kako vidimo
na najavu da će natječaj biti ponovljen cijena pada,pa ako raspišu novi natječaj mogla bi još jače prema dole potegnuti jer imovina iznosi samo 830 kn
treba pripremati cash jer već sada ima ljudi koje treba“spašavati” što će tek biti kada otvore novi natječaj.
ako se još poklopi i objava fi 3q biće još da je guru od bilanci i exelica dobro rekao da će on od nas “kupovati po 150”
nije fer tjerati uplašene prodavače da prodaju dionice u bescjenje.
šalu na stranu i pomozite i uključite se i vi u akciju spašavanja jer nemože sve nas nekolicina.
dobro se dobrim vrati 🙂

migra, 21.07.2016. u 23:27

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...


…dosad bi vam svima trebalo biti jasno u kakvoj državi živimo.

Vijest ne spada pod HIMR, ali prilažem link Vaš link … isključivo da naglasim sljedeće:

Jedino što je u RH sigurno – da ništa nije sigurno.

Angry Bob: "As for the good news - There is no f...... good news!" https://www.youtube.com/watch?v=hMaVIAlJlnw

znam da ne spada pod himr ali navodno nismo sami u svemiru,sunce će se ugasiti za 5 mlrd godina…
evo i nešto što spada pod ovu temu.
lova na oročenju isto nije sigurna a zarada na njoj je bila mnogostruko manja od ulaganja u himr.
htio bi naglasiti da bi sigurno volio da krene stampedo do 600 kn a neizmjrno bi bio zahvalan
ako može do 500.
viđena veća grupa volontera spremnih na “spašavanje” potrebitih
dobro da je tako jer “dobro je činiti dobro”
“dobro se dobrim vrati”
🙂
šalu na stranu ali držim da ovo može završiti samo na jedan način.
pitanje je samo koliko treba čekati i ima li “boljih prilika” od čekanja.
oni koji vide,misle znaju da će drugdje citius,altius,fortius jasno da će prodati.
isto onako kako to vide,misle i znaju oni koji od njih kupuju.
cijeli se market budi i slatke su brige kuda krenuti,iskusniji će pokušati sretniji i uspjeti ugrabiti na više strana istovremeno a za neiskusne i manje sretne bi bilo najpametnije da ne šaraju previše jer bi mogli propustiti pobrati vrhnje na više strana.
sve isprobano na vlastitoj koži odavno.
preporučam
neprocjenjivo
🙂

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...



…dosad bi vam svima trebalo biti jasno u kakvoj državi živimo.

Vijest ne spada pod HIMR, ali prilažem link Vaš link … isključivo da naglasim sljedeće:

Jedino što je u RH sigurno – da ništa nije sigurno.

[/quote]
ajmo gledati korak,dva dalje. zanemarimo malo ove fondovske pritiske na cijenu. 820 je praktički ostvareno. a šta ako to danas sutra bude 900, 1000 ili 1400? samo fundamenti su u igri u ova nesigurna vremena.

who dares, wins

verdi@

…”a šta ako to danas sutra bude 900, 1000 ili 1400? “…

ako se mene pita taj “ako” je suvišan
čim to vlmr praktično realizira kupoprodaju nitko to više nemože kupiti ispod 4 znamenke.
dobili su punu vreću gratis poklončina pa…
dali je izgledno da nisu sposobni unaprijediti već solidne fundamente?
nebi bio u koži onog tko bi se usudio na to kladiti.
1. potencijal je takav da to može i baba s kolačima
2.ispekli su zanat,imaju iskustva i ljude da to sprovedu + to su i dokazali
pitanje koje je na mjestu glasi:
koliko će vremena proći prije nego himr dosegne bezbroj puta od pesimista ismijavanih “1500”?
naveo sam svoja 3 scenarija u prošlosti za to pa…
slobodno neka ti pesimisti raspale ismijavanje po želji u neograničenim količinama
jer čemu bi se mi danas smijali da nije bilo njih:
tko zna dali još onaj guru čeka da od nas kupi dionice po “150”?
ako će biti dovoljno strpljiv izgledno da će moći po 1500
nije to neka razlika,jedna nula više manje nećemo cijepidlačiti
-)))

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

kada valamar kupi imperial scenarij je sljedeći. ide dokapitalizacija.ne onako kako vi majstori očekujete.netko će dati -investirati svoj novac i povećati vrijednost svojih i vaših dionica.ono što uloži bit će i dalje samo njegovo. ide emisija dionica u vrijednosti ulaganja.tko uloži dobit će dionice. cifre kojima se razbacujete mogu biti samo napuhani balon.tko drži kesu ima moć.on odlučuje. zakon mu ide na ruku. zato vrlo oprezno ako odlučite nakon prodaje-ponude o preuzimanju držati himr. u najboljem slučaju dobit će te mrvice.ja sam svoje odigrao i za mene je ova priča završila.


kada valamar kupi imperial scenarij je sljedeći. ide dokapitalizacija.ne onako kako vi majstori očekujete.netko će dati -investirati svoj novac i povećati vrijednost svojih i vaših dionica.ono što uloži bit će i dalje samo njegovo. ide emisija dionica u vrijednosti ulaganja.tko uloži dobit će dionice. cifre kojima se razbacujete mogu biti samo napuhani balon.tko drži kesu ima moć.on odlučuje. zakon mu ide na ruku. zato vrlo oprezno ako odlučite nakon prodaje-ponude o preuzimanju držati himr. u najboljem slučaju dobit će te mrvice.ja sam svoje odigrao i za mene je ova priča završila.

Onda se nemoj zamarati ovim topic-om…ulozi novce u nesto pametnije-CARAPU.


…cifre kojima se razbacujete mogu biti samo napuhani balon.tko drži kesu ima moć.on odlučuje. zakon mu ide na ruku. zato vrlo oprezno ako odlučite nakon prodaje-ponude o preuzimanju držati himr. u najboljem slučaju dobit će te mrvice.ja sam svoje odigrao i za mene je ova priča završila.
migra, 25.07.2016. u 14:35

napuhani balon?
slažem se da iz perspektive onih koji još čekaju da kupe po 150 ovo izgleda “napuhani balon”
ali on to još nije jer cijena dionice ne odražava niti imovinu tako da…
nakon ponude neće ostati vlmr i mali dioničari već vlmr mali dioničari+mirovinci a to bitno mijenja na stvari.
nije garancija kao što nije niti oročenje u banci zar ne a ipak se je na himr zaradilo puno više .-)
ne vidim razlog za strah od ostavljanja dionica poslije ponude barem nekog dijela jer značajnije iskorištavanje potencijala tek sljedi,prostora za rast svih fundamenata ima mjereno na skali u godinama pa…
možda ima i boljih prilika nego će to himr biti nakon ponude.
neki su sektori iznadprosječno podcjenjeni i tu možda leže te bolje prilike ali sa njima u paketu ide i veći rizik nego na himr a to nikako netreba podcjeniti.
živi bili…

ne pozivam na kupnju-prodaju,očekujem da me netko svojim razmišljanjima i argumentima potakne na novo razmišljanje.isprike na dužini posta,tipfelerima...

http://www.hanfa.hr/izdavatelji/HR/obavijesti_rukovoditelja/2410/2016_07_25-347268_pdf.pdf evo i ovaj lik prodao

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

New Report

Close